2733
2734
عنوان

وای خدااا خواهر شوهرم واقعا بی شخصیتتتهههه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 44 پست
عزیزم انقدر عصبی نباش واقعا در حدی نشونش ک اعصابت خورد بشه سر همچین آدمی  بوقتش جلوشون در بیا د ...

عزیزم شوهرم برگشته میگه ما اینجوریم تو باید یاد بگیری همیشه خونت اماده باشه شاید یهو مهمون سر زده بیاد

فکر کن چ طرز فکری داره فقط

اره منم از خودم خیلی ناراحتم باورم نمیشه انقد ساده بازی در اوردمو هیچی نگفتم چی بهش بگم؟

هیچی نگو تموم شده  بمونه سری بعد اگ پیش اومد

پروردگارا من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم...اللهم صل علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شوهرم برگشته میگه ما اینجوریم تو باید یاد بگیری همیشه خونت اماده باشه شاید یهو مهمون سر زده بی ...

کآرت خیلی سخت شد باید بگی شرمنده عزیز دلم من اینطوری نیستم ن جایی سر زده میرم ن دوس دارم کسی سر زده بیاد خونم جسارت نباشه چند سالشه همسرت

واقعانم اینطوریم متنفرم کسی سرزده بیاد خودمم نمیرم ۳۳سالشه

سعی کن عادتش به رفتارای خودت ن خانوادش چون قرار با تو زندگی کنه خاهر شوهرتم باید بشونی سر جاش وگرنه از این شیرین بازیا زیاد درمیاره

2740
اره منم از خودم خیلی ناراحتم باورم نمیشه انقد ساده بازی در اوردمو هیچی نگفتم چی بهش بگم؟

نمیدونم چی بگی ولی من کسی رعایت حالمو نکنه لزوم‌ی نمیبینم رعایت حالشو کنم ، بزار ازت حساب ببره 

از روش بگذره چیزی بگی مقصرم میشی 

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
وای چقدر حرصم گرفد عجب ادم شوهرایی پیدا میشن میخاستی بگی باشه میشورم بعدم تو بیا شیر رو بخور  ...

خیلی بهشون احترام میزارم همیشه هم چیزی میگه میخندم 

فکر کنم خودم انقد پروش کردم

عزیزم چطوری اینکارا رو بکنم؟

دفه دیگ وقتیبت تیکه انداخت ساکت نشو منتظر نباش کسی ازت دفاع کنه خصوصا شوهرت ک تو تبم اونه خودت حقت بگیر ولی حرمت نزار زیر پا سری بعدی تیکه انداخت بگو منظورت چیه از این حرفت اون سری هم ناراحتم کردی با حرفات با من مشکلی داری  مگه 

خیلی بهشون احترام میزارم همیشه هم چیزی میگه میخندم  فکر کنم خودم انقد پروش کردم

به هر ادمی راسته ارزشش احترام بذار

اونقدر که آخرش مجبور نشی بهش ثابت کنی احمق نیستی

البته دورازجونت عزیزم

2706