2733
2739
حداقل تو امضات و هویتت بنویس اقا کسی کارت نداره خود واقعیت باش

...عقل حکم میکنه .. برای فهمیدن سیاس و کَیِیِص باشیم 

خب حرف شما متین و همه مثل شما با فهم نیستن ...آبجی ..

عقده هاتو یهو خالی نکن . این کار حیوناست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا عشق غیر منتظره ست گاهی خودتم نمیفهمی چی شد عاشق شدی😐

آدم باید دقت کنه بعضی از عشقا فقط ی هوس زود گذرن ک میان و میرن مصداق، همون شعر ک 

میگید

عشق جز تاولی پر درد نیست هرکه این تاول ندارد مرد نیست عشق میخوام عزابم می‌دهند آب میخوام سرابم می‌دهند گویند که عشق دردی بی دواست علت عاشق ز علت‌ها جداست 

سکوت سرشار از ناگفته هاست
2742
آدم باید دقت کنه بعضی از عشقا فقط ی هوس زود گذرن ک میان و میرن مصداق، همون شعر ک  میگید عشق ج ...

لعنتی همون زودگذریشم شیرینه 

اصلا میدونی تا چشم نبینه دل یاد نمیکنه ک وقتی یکی مدام جلو چشمت باشه ادم وابسته میشه 

همون عشقم اولش هوسه

نه به کارم که نمیاد ولی سواله برام به مرد به اسم زن بیاد تو سایت بارداری، همه چی مجازی شده.....  ...

خب ...خوبه ..آدم چیز خوب یاد بگیره ...که به کارش بیاد ..داداش کوچیک دارم 

یه بار به خاطر یه نظر دادن که نه توهین داشت نه بی ادبی 

میخواستن معلق کنن من ..۱۰۰ تا دلیل اوردم قانع شدن 

بعضی مث شما با فهم نیستن که حرف رو بسنجن ...همین جوری بی خود بی جهت معلق 

2740
لعنتی همون زودگذریشم شیرینه  اصلا میدونی تا چشم نبینه دل یاد نمیکنه ک وقتی یکی مدام جلو چشمت ب ...

عشق همه چیزش، قشنگه عشق، ی ایثاره ی از خود گذشتی کاش بر گردم ب قدیما ک عاشق شدم هنوز لذتش تو تنمه

🤣برگرد ب مزرعه پس

ممنونم شب بخیر

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
اوه یعنی من الان سیاس نیستم 

سوء تفاهم نشه با خوم هستم ...یعنی من دانش این رو ندارم

که بافرهنگ هر جامع صحبت کنم..برا همین اصتلاحا میگن همه که نمیفهمن 

عشق همه چیزش، قشنگه عشق، ی ایثاره ی از خود گذشتی کاش بر گردم ب قدیما ک عاشق شدم هنوز لذتش تو تنمه

با تمام وجود درکت میکنم 

منم پشیمونم ک گذشته طعم عشق نچشیدم 

بعد تاهل نمیشه چون تعهد داریم 

با تمام وجود درکت میکنم  منم پشیمونم ک گذشته طعم عشق نچشیدم  بعد تاهل نمیشه چون تعهد دار ...

چرا این حق رو از خودت گرفتی ک عاشق بشی نامه های زیر زیرکی تلفن‌های دزدکی موندم و قایم شدن تو حیاط و پشت پنجره من عاشق پسر داییم شده بودم اونم دوستم داشت یادش بخیر خیاطمون خیلی بزرگ بود پره شمشاد وقتی اون میومد مامانم ی بو های برده بود نمیزاشت از اتاق بیام بیرون دزدکی از پنجره. میومدم تو حیاط پشت شمشادا باهاش، حرف میزدم برام راحتل حلقوم می‌آورد بابام قاضی بود همیشه مهمون داشتیم از ترس خودمو زود میدزدیدم میرفتم اتاقم ک کسی منو نبینه

چرا این حق رو از خودت گرفتی ک عاشق بشی نامه های زیر زیرکی تلفن‌های دزدکی موندم و قایم شدن تو حیاط و ...

چون مامانم از جهنم منو ترسونده بود گوشم پر بود از ترس های عجیب غریب 

حیف 💔

2706