2737
2739
عنوان

بچه بیاین کمکم توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 58 پست
بستگی به شرایط و نظر خودت داره عزیزم اصلا به ازدواج و کیس مناسب تری فکر میکنی یا نه اگر فکر میکنی ...

میگه از نظره مالی کمکت میشم ولی میدونم نمیتونم باهاش ادامه بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی نمیتونی ادامه بدی از چه نظر  هر چند باید همه جوانب بسنجی بعد تصمیم بگیری

من همیشه کسایی که با زندگی مردم بازی میکردن رو فوش میدادم حالا من فهمیدم این زن داره البته بچه ها داستان داره زنش بهش خیانت کرده اینم بخاطره بچه اش طلاقش نداده برگه هاشم داره دستش 

من همیشه کسایی که با زندگی مردم بازی میکردن رو فوش میدادم حالا من فهمیدم این زن داره البته بچه ها دا ...

متوجه هستم خودمم نظرم همینه عزیزم

ولی اگر خودت با توجه به شرایط میدونی الان 

اینطوری برات بهتره انجامش بده 

2738
اره عزیزم 

چقدر زود باوری

بعدم اون همسر رسمیش بوده

اگه میخواست به شما چیزی بده رسمیش میکرد

یه کاری نکن بیشتر از این بچه هات ضربه بخورن،نتونن تو جامعه سرشونو بالا بگیرن

اینجوری از همسر سابقت انتقام نگیر

بستگی به شرایط و نظر خودت داره عزیزم اصلا به ازدواج و کیس مناسب تری فکر میکنی یا نه اگر فکر میکنی ...

اون هرزه ای هم که زندگی استارتر بهم ریخت دقیقا فقط به شرایط خودش و زندگی خودش نگاه کرده ...به قول معروف سنجیده  ...به فکر پیشرفتش بوده !

من همیشه کسایی که با زندگی مردم بازی میکردن رو فوش میدادم حالا من فهمیدم این زن داره البته بچه ها دا ...

از کجا معلوم اینم دروغ نباشه

جعل کردن مدرک که کاری نداره

فقط خواسته دلت به رحم بیاد و وجه اشتراک بینتون پیدا شه تا شما نرم بشی فکر کنی همدرد پیدا کردی.

شاید همسر سابقتونم از این نوع دروغها به اون زن گفته .

شیوه ی مردهای زن باز همینه

بیا بیرون از این رابطه

خدای شما هم بزرگه ...ان شاءالله به حق صاحب این ماه کمکت کنه از راه درست مستقل و توانمد و خوشبخت بشی.

برو کمیته ی امداد درخواست وام اشتغال کن

اون هرزه ای هم که زندگی استارتر بهم ریخت دقیقا فقط به شرایط خودش و زندگی خودش نگاه کرده ...به قول مع ...

میدونی عزیزم من متوجه ام شما منظورت چیه کاملا درسته

ولی من جاای دیگری نیستم که بتونم بگم چی درسته یا غلطه

اون آقا اگر این خانم نباشه با کسی دیگه میره یا هر چی 

بنابر این اگر این دوست عزیز از نظر خودش این کار درسته میتونه انجامش بده

و من یا شما در مقامی نیستیم که کسی بخوایم قضاوت کنیم 

اون آقا اگر این خانم نباشه با کسی دیگه میره یا هر چی 

عجب استدلالی ! چند سالته؟

بنابر این اگر این دوست عزیز از نظر خودش این کار درسته میتونه انجامش بده

سه تا از مراجع بزرگ گفتن صیغه در شرایطی که به خانواده ی اول ضربه بزنه حرامه...پس لطفا از خودتون فتوا  و مجوز صادر نکنید .

این خانم هم گشنه و بی خانمان وسطه خیابون نمونده ...هر چند الآن مراکزی هستند که اگه تو این شرایط باشه کمک کنن.

با جملاتی مثل قضاوت نکنید هم فرا فکنی  نکنید ...من استارتر رو قضاوت نکردم....نمیدونسته ،بدون تحقیق مرتکب اشتباه شده ،تصمیم عجولانه و اشتباه گرفته همین......خودشم قبول کرده.

اینا رو برای خواننده های خاموش نوشتم ،نه برای شما