2737
2739
عنوان

نامزدم...😔داره بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 28 پست
بله حق باشماست😔

منم ۱۴سال تفاوت دارم ولی همسرم گفتم مهریه ۱۴ خودش ۱۱۴ نوشته بود خونه و ماشین زد به نامم جهیزم خودش خرید گلم اینا رو گفتم بدونی اگه بخوادت هرچی هم بگن قبول میکنه سنی نداری که پدرتم معلومه فهمیده اس بهش اعتماد کن 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
اینکه حق طلاق رو میخواد به شما بده یعنی از خودش مطمئنه،۱۴ سکه هم با وضعیت الان کم نیست .به نظر من مع ...

آخه یه وقت توزندگی ازم خسته شدمیتونه هرطور خواست باهام رفتارکنه چون مهریه ای درکارنیست وخیالش راحته

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ۱۴سال تفاوت دارم ولی همسرم گفتم مهریه ۱۴ خودش ۱۱۴ نوشته بود خونه و ماشین زد به نامم جهیزم خودش خ ...

ممنون خواهری چشم

ردش کن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
آخه یه وقت توزندگی ازم خسته شدمیتونه هرطور خواست باهام رفتارکنه چون مهریه ای درکارنیست وخیالش راحته

خب حق طلاق واسه همینه دیگه،نمیدونم شاید شرایط شما طوریه که نخواهد طلاق بگیرید ،ولی اگه مثلا مهریه بالا باشه بعد بد با شما رفتار کنه،شما حاضری زندگی کنی ایشونم بگه مهریتو میدم؟بعدش هرجوری خواست بازم رفتار میکنه چون تو این مملکت راحت نمیشه طلاق گرفت مگر اینکه دلایل خیلی خوب داشته باشی و مدرک،که خب خیلی سخته اگه طرف نخواد طلاق بده میتونه کلی اذیت کنه ،ولی حق طلاق شما بدون حضور خودشونم میتونی طلاق بگیری،ایشالا که هرچی خیر و صلاحته استارتر💙

♡I'm a singer♡and I love music,someday,you will listen to a music by me♡
۱۸ سال تفاوت سنی قابل چشم پوشیه؟ بنظرم ترسناکه ... اونم وقتی که هنوز سر جوونیته معلوم نیست بقیش چی م ...

به نظر منکه ریگی به کفششه وگرنه اگه نیتش صادقانه بود ۱۰۰۰ سکه رو هم قبول میکرد

مثل روانشناسا نظر میدم...ولی مثل دیوونه ها عمل میکنم🥲
2740
خب حق طلاق واسه همینه دیگه،نمیدونم شاید شرایط شما طوریه که نخواهد طلاق بگیرید ،ولی اگه مثلا مهریه با ...

خب منظورم اینه حق طلاق بامن باشه یه وقت خسته شد ازم خیالش راحته و اذیتم میکنه که برم و مهریه نیست که حواسش یه زندگیش باشه ممنون عزیزم

بهش اعتماد نکن طرف ۳۶ سالشه دکتری میخونه چرا باید دختری بخواد با این تفاوت سنی نه اینکه بگم تو براش کمی منظورم اینه عاقلانه نیست میخواد کنترلت کنه همین الانشم حرفت رو نمیخونه خودت با پدرت حرف بزن یعنی چی😏مگه اینقدر آویزونش بودی که ازت همچین انتظاری داره😬۱۴ سکه نهایتش بشه ۲۰۰ یا ۲۵۰ پولی تو این زمونه☹

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

دختر ۱۴ سکه چیه؟؟؟؟؟

همون ۱۱۴ تا با حق طلاق که قانونی ثبت کنه

دختر نووجوان ۱۸ساله چرا با ۳۴ ساله که یه بار نامزد کرده و کلی تجربه دیگه هم داره ازدواج کنه اخه

پدرت حق داره ..اصلا رو حرف پدرت حرف نزن

دختر ۱۴ سکه چیه؟؟؟؟؟ همون ۱۱۴ تا با حق طلاق که قانونی ثبت کنه دختر نووجوان ۱۸ساله چرا با ۳۴ ساله ک ...

منم بهش گفتم بابام حق داره طرفداریشوکردم بنظرتون اشتباه کردم؟😔یعنی بابام حق داره و روحرفش حرف نزنم؟

بهش اعتماد نکن طرف ۳۶ سالشه دکتری میخونه چرا باید دختری بخواد با این تفاوت سنی نه اینکه بگم تو براش ...

منم دختربدی نیستم ولی پیشش ازبابام طرفداری کردم😔بنظرتون کارم اشتباه بود

منم بهش گفتم بابام حق داره طرفداریشوکردم بنظرتون اشتباه کردم؟😔یعنی بابام حق داره و روحرفش حرف نزنم؟

نه اصلا کار اشتباهی نکردی 

کسی که طاووس میخواد باید جور هندوستان بکشه 

وقتی دختر هیجده ساله میخواد باید کفش پاشنه اهنی بپوشه و قبول کنه شرایطشونو 

بعد از ازدواجم اصلا وجهه بابا مامانتو پیشش خراب نکن ..هر چی بیشتر ازشون حساب ببره به نفع توعه 

بابات هزار درصد حق داره کی اخه دختر ۱۸ سالشو میده به مزد نزدیک ۴۰ ساله ای که نامزدی نا موفقم داشته.

بگو من نمیتونم تو این مساعل رو حرف بابام حرف بزنم ..بگو اگر دوست داره قبول کنه