2703
2553
عنوان

نامزدم...😔داره بهم میخوره

363 بازدید | 28 پست

۸ماهه باهمیم طفلک خیلی وقته منتظرن دیگه خسته شده چندبار اومدن خواستگاری ایشون دکتری میخونن و سرهنگه ازهمه لحاظ خوبن ولی ۱۸سال تفاوت سنی داریم😔بابام گفته۱۱۴سکه ولی قبول نمیکنه چون یه بار میگه تونامزدی شکست خورده همدیگرو دوست داریم ولی میگ۱۴سکه با حق طلاق😔همش میگه با بابات حرف بزن راضیش کن من خجالتیم نمیتونم من خودم ۱۸سالمه😔بنظرتون حق با بابامه ؟منم گفتم تصمیم گیرنده نهایی بابامه

بنظرم مهریه باعث میشه مرد حواسش جمع تر باشه ولی حق طلاق یه وقت ازم خسته شد خیالش راحته که مهریه ای درکارنیست.میبینه چقدر داریم اذیت میشیم😔اگه دوستم داشت قبول میکردیعنی؟بابام بیشتربه خاطرتفاوت سنی میگه۱۱۴تا

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

١١٤ تا كه معقوله

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۸ سال تفاوت سنی قابل چشم پوشیه؟ بنظرم ترسناکه ... اونم وقتی که هنوز سر جوونیته معلوم نیست بقیش چی میشه

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2456

اسی میخوای خونه و وسایلم ببر خودت بد نگذره بهش یه وقت ...با یه بار نامزدی ناموفق هجده سال تفاوت مهریه هم قبول نداره بابات حق داره والا

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2714
خیلی آدم فهمیده ایه خواستگارت،من بودم حق طلاق و بدون مهریه هم قبول میکردم

ازچه لحاظ فهمیدس؟اون خودش کناره گیری کرده میگه خودت حرف بزن😔البته به مامانم پیام میده

اسی میخوای خونه و وسایلم ببر خودت بد نگذره بهش یه وقت ...با یه بار نامزدی ناموفق هجده سال تفاوت مهری ...

بله حق باشماست بابامم همینومیگه😔

ازچه لحاظ فهمیدس؟اون خودش کناره گیری کرده میگه خودت حرف بزن😔البته به مامانم پیام میده

اینکه حق طلاق رو میخواد به شما بده یعنی از خودش مطمئنه،۱۴ سکه هم با وضعیت الان کم نیست .به نظر من معقوله.البته من نطر خودم رو گفتم من متاهلم ۱۰ ساله ازدواج کردم طبق تجربه خودم و اطرافیان گفتم

♡I'm a singer♡and I love music,someday,you will listen to a music by me♡
تفاوت سنی چشمگیری دارید قابل قبول نیست حق با پدرتونه

میگه میترسم مهریه بالاباشه خب اونی که بایدبترسه منم😔

2706