2733
2739
عنوان

کی ایمپلنت انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 24 پست
من می‌خوام انجام بدم.یعنی لق هم میشه؟خیلی درد داشت؟امروز رفتم دندون عقلمو کشیدم.درد داره.هنوزم کاملا ...

سادات جان التماس دعادارم حس خوبی بهتون دارم ازآقاامام زمان بخواین بحق اون لبخندقشنگی که بهم زدن😭کمکم کنن🌹

من میومدم خونه نوافن میخوردم دردش تا فردا نمیکشه ...با مته که سوراخ نمیکنه😂😂لثه رو جراحی میکنه پیچ ...

ممنون عزیزم .خیلی لطف کردین.یه بخش زیادی از نگرانی رو برطرف کردین خدا خیرتون بده.من فقط ترس سوراخ شدن فکمو داشتم😂😂.بازم ممنون خیالم راحت شد .از ترس و تصور صدای مته تپش قلب گرفته بودم

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم .خیلی لطف کردین.یه بخش زیادی از نگرانی رو برطرف کردین خدا خیرتون بده.من فقط ترس سوراخ شد ...

ولی نه اونجوی که خون میپاشه بیرون 😂😂

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2728
سادات جان التماس دعادارم حس خوبی بهتون دارم ازآقاامام زمان بخواین بحق اون لبخندقشنگی که بهم زدن😭کمک ...

عزیز دلم شما لطف دارین بهم❤️خوش به سعادت تون که لبخند امام زمان رو تو زندگیتون دارین.ان شالله هر چیز خوبی که از خدا میخواین بهتون بده.ان شالله امام زمان پشتیبان زندگیتون باشه عزیزم 💚

عزیز دلم شما لطف دارین بهم❤️خوش به سعادت تون که لبخند امام زمان رو تو زندگیتون دارین.ان شالله هر چیز ...

ممنونم سادات خانم💖قربونشون برم قشنگیه اونولبخندتوی خواب برام دنیاارزش داره کاش لایق باشم ودرواقعیت آقانیم نگاهی بکنن😭

ممنونم سادات خانم💖قربونشون برم قشنگیه اونولبخندتوی خواب برام دنیاارزش داره کاش لایق باشم ودرواقعیت ...

فدای شما.ان شالله عزیزم.اهل بیت خیلی بیشتر از اون که دوستشون داشته باشیم ما رو دوست دارند. ان شالله که واقعا تو زندگیتون هم باعث لبخند آقا بشین💚

2740
من سال ۹۸ انجام دادم تا امروز آخ نگفته دکتر خیلی مهمه من راضی ام خیلی ولی خیلیارو شنیدم گفتن لقه و ...

درد داشت؟ چقد طول کشید از اول بار که رفتی تا دندون دار شدی

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید)