2410
2553
عنوان

کی ایمپلنت انجام داده؟

1300 بازدید | 24 پست

من یه واحد ایمپلنت انجام دادم یه ماهه....الان احساس میکنم لقه به ولی روش نیست انگار از لثه مه ....کسی اینجوری بوده؟عفونت کرده یعنی؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

من می‌خوام انجام بدم.یعنی لق هم میشه؟خیلی درد داشت؟امروز رفتم دندون عقلمو کشیدم.درد داره.هنوزم کاملا خونش بند نیومده .حس خیلی بدی دارم از ایمپلنت و کاشت پیچش خیلی میترسم 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سال ۹۸ انجام دادم تا امروز آخ نگفته دکتر خیلی مهمه من راضی ام خیلی ولی خیلیارو شنیدم گفتن لقه و ...

برای دکتر خیلی تحقیق کردم و جای معتبر رفتم ....نممیدوم از ظهر احساس میکنم اینطوری شده

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2456
من می‌خوام انجام بدم.یعنی لق هم میشه؟خیلی درد داشت؟امروز رفتم دندون عقلمو کشیدم.درد داره.هنوزم کاملا ...

درد که اره خیلی داره 

منم انجام دادم فقط بعضی وقتها احساس می کنم بلندتر شده 😀بعددوسه بار دندونهامو رو هم میزارم بهتر میشه ...

اخه جلو اینه تکون میدم چیزی نیست  ...انگار از لثه اس

2714
درد که اره خیلی داره 

تا چند روز؟با مته فک رو سوراخ می‌کنه یا تو همون سوراخ ریش دندون میزاره؟من ۲ تا ایمپلنت دارم .ببخشید خیلی سوال میپرسم اگه دوست داشتید جواب بدین .بعد کاشت پیچ تا زمانیکه قسمت خارجی دندون رو بزارن چند وقت فاصله هست مهمولا؟

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
تا چند روز؟با مته فک رو سوراخ می‌کنه یا تو همون سوراخ ریش دندون میزاره؟من ۲ تا ایمپلنت دارم .ببخشید ...

من میومدم خونه نوافن میخوردم دردش تا فردا نمیکشه ...با مته که سوراخ نمیکنه😂😂لثه رو جراحی میکنه پیچ رو میزاره توش ....معمولا ۳تا ۴ ماه من یه سری مشکلات برام پیش اومد نتونستم برم دنبالش یه سال طول کشید

عادت نکردی ،یا حساس شدی  ولی لق هم میشن خودت با دست تاج رو تکون بدا ببین لق شده

اوایل احساس میکردم بلند تره ولی الان عادت کردم .....انگار لق شده اینسری میرم پیش دکتر نشون میدمد

اوایل احساس میکردم بلند تره ولی الان عادت کردم .....انگار لق شده اینسری میرم پیش دکتر نشون میدمد

من که زیاد از ظاهرش راضی نیستم ،چون بعداز ۱۱سال ایمپلنت کردم گفت دندون پایین اومده بالا  ،ایمپلنته کوچیکتر از دندون معمول خودمه

من که زیاد از ظاهرش راضی نیستم ،چون بعداز ۱۱سال ایمپلنت کردم گفت دندون پایین اومده بالا  ،ایمپل ...

عه برا من بزرگ بود هی میتراشید

2706