2733
2734
عنوان

این دردا به چه معنی هستند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من می خواستم بگم خیلی خطرناکه ممکنه خدانکرده اتفاقی بیفته ولی می ترسیدم زیاد نگران بشی
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2742
من خودم واسه زایمان اولم همینطورشدم بعداز آمپول فشار ضربان قلب پسرم افت کرد سریع بردن سزارین بندناف دورپاش پیچیده شده بود خداروشکربخیر گذشت پسرم الان دوازده سالشه...شماهم نگران نباش توکل برخدا
پرکن پیاله را این نیزبگذرد...
2740
نه بابا خطرناک نیست فقط حواست باشه من حساس بودم بارها رفتم تا اورژانس گفتم تکون نمی خوره ههههه

برو چیز شیرین بخور
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
منم تا روز اخر معلوم نبود طبعی یا سزارین روزی که درد گرفتم رفتم بیمارستان می خواست طبیعی باشه بعدا ضربان بچه افت کرد شدم سزارین منم کلی خوشحال شدم الانم پسر گلم 5 سالشه
با تشکر از همه دوستان ر فتم دکتر ضربان وحرکت همه خوب بود دکتر معاینه کرد گفت سر بچه تو لگنه رحمت هم نرم شده اما هنوز بسته است زایمانت خیلی دور نیست توکل بر خدا.