2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 411472 بازدید | 32733 پست

بچه ها سلام خوبین؟ 😍

تبریک به مامانای جدید که مثبت شدن 😍

تبریک به بچه هایی که رفتن انومالی و نی نی رو دیدن 😍 

ببخشید که تک تک نگفتم همه نظرهارو خوندم 😘

انشالله اونایی که منتظرن زود زود مثبت شن 😍

منم هفته قبل پنج شنبه  رفتم سونو انومالی 

نی نی من دختره 😍 الان دو هفتس تکوناشو کاملا حس میکنم و حسابی میزنه الهی قربونش برم الان نوزده هفتم میخواد تموم شه 

امروز رفتم جواب سونو رو بردم دکتر . گفت همه چیزت خوبه ولی نمیدونم چی چیت (متوجه نشدم دقیق چی گفت) گفت یذره پایینه باید مواظب باشی ، پله نری کار نکنی چیزی بلند نکنی دراز بکشی بیشتر 

منظورش چی بود؟ بعد میخواست سونو داخلی کنه که مطمئن بشه راستش ترسیدم نذاشتم گفت باشه پس هر شب شیاف بزار 

این چیه که اینجوری باید مواظب باشم؟  چیز دیگه ای هست رعایت کنم؟ 

اخه من چند ماهه تو رعایتم فقط خونمون طبقه سوم هست و اسانسور نداره روزی یبار بالا و پایین میرم البته یواش دیگه چ کنم خیلی نگرانم 😢 تنها خلافم همینه ...

وزنمم سه کیلو کمتر شده بود ☹️

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها سلام خوبین؟ 😍 تبریک به مامانای جدید که مثبت شدن 😍 تبریک به بچه هایی که رفتن انومالی و نی ...

سلام عزیزم به سلامتی 😍

ایشالله تا آخر همه چی خوب باشه براتون 🩷

احتمالا طول سرویکست کمه که خواسته سونو واژینال کنه

کاش دقیق میپرسیدی از دکتر! 

ولی فرق نداره در هر صورت مراقب باش، خیلی احتیاط کن

شیاف و استراحت و سرویس فرنگی و ...

خیلی دولا راست نشو، کار نکن، جارو اینا نکش، وسیله بلند نکن

پله هم تا میتونی کم تردد کن! شاغلی؟ اگه مجبور به رفت و آمد نیستی کمتر برو.. خیره ایشالله مشکلی پیش نمیاد ✨

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم به سلامتی 😍 ایشالله تا آخر همه چی خوب باشه براتون 🩷 احتمالا طول سرویکست کمه که خوا ...

ممنون عزیزم انشالله 😍

نمیدونم تند گفت متوجه نشدم دیگه روم نشد بگم تکرار کن .

طول سرویکس تو سونو زده 33mm

نمیدونم عدد باید چند باشه 

رعایت. که میکنم الان چهار ماهه هیچکار نکردم نه کار خونه نه غذای خاصی ..فقط دستشویی متاسفانه فرنگی نمیرم با اینکه خیلی دسشویی میرم ولی انگار اینم باید برم 😕

نه شاغل نیستم ولی روزی یبارم زیاده حتی؟ من فک نمیکردم اینطوری باشه ☹️

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731