2737
2734
عنوان

سلام.کنکوری ها یا کسایی که در این زمینه فعالیت دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 25 پست

نه کجاش دیره... مخصوصا با این اوضاع که همه چن سالی پشت کنکور میمونن برا رشته های تاپ 

جوری نشود که سهمت از دنیا را فراموش کنی..دنیا نصیب توست باید از دنیا سهم برداری.. عین صاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پس ادم چند سالگی باید بره دانشگاه؟ ۱۶ سالگی؟ خب ۱۸ ۱۹ سالگی ادما کنکور میدن دیگه چه چیز خنده داری ...

دقیقاااا..مث اینکه یکی بگه ۷ سالگی برم مدرسه دیره؟

من خویشاوند هر انسانی هستم که خنجری در آستین پنهان نمی‌کند. نه ابرو درهم می‌کشد ...نه لبخندش ترفند تجاوز به حق نان و سایه‌بان دیگران است. نه ایرانی را به غیرایرانی ترجیح می‌دهم نه ایرانی را به ایرانی. من یک لر ِ بلوچ ِ کردِ فارسم، یک فارس‌زبان ترک، یک افریقایی اروپایی استرالیایی امریکایی ِ آسیایی‌ام، یک سیاه‌پوستِ زردپوستِ سرخ‌پوستِ سفیدم که نه تنها با خودم و دیگران کمترین مشکلی ندارم بلکه بدون حضور دیگران وحشت مرگ را زیر پوستم احساس می‌کنم. من انسانی هستم میان انسان‌های دیگر بر سیارهٔ مقدس زمین، که بدون حضور دیگران معنایی ندارم. ترجیح می‌دهم شعر شیپور باشد،ن لالایی

ببین عزیزم خودت هم میدونی حرفت بهانه‌اس،به جای این بهانه‌های الکی برو بشین درست رو بخون

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
😅😅😅😅 بچه رو اذیتش نکن....

والا...باید جواب اینایی ک هعی میگن دیره رو اینجوری داد😂😂

ک دیگه سوال نپرسن

من خویشاوند هر انسانی هستم که خنجری در آستین پنهان نمی‌کند. نه ابرو درهم می‌کشد ...نه لبخندش ترفند تجاوز به حق نان و سایه‌بان دیگران است. نه ایرانی را به غیرایرانی ترجیح می‌دهم نه ایرانی را به ایرانی. من یک لر ِ بلوچ ِ کردِ فارسم، یک فارس‌زبان ترک، یک افریقایی اروپایی استرالیایی امریکایی ِ آسیایی‌ام، یک سیاه‌پوستِ زردپوستِ سرخ‌پوستِ سفیدم که نه تنها با خودم و دیگران کمترین مشکلی ندارم بلکه بدون حضور دیگران وحشت مرگ را زیر پوستم احساس می‌کنم. من انسانی هستم میان انسان‌های دیگر بر سیارهٔ مقدس زمین، که بدون حضور دیگران معنایی ندارم. ترجیح می‌دهم شعر شیپور باشد،ن لالایی
2738
ن میگم واسه اینکه بخوام بار سوم کنکور بدم ضایع نیس؟

نه عزیزم اصلا ضایع نیست خیالت راحت،من همکلاسی داشتم که ۶۰ سالش بود،هیچ کسی هم نه حرف نامربوطی میزد بهش نه چیزی،الان هم دو ماه که فارغ التحصیل شده و داره خودش رو برای کنکور ارشد آماده میکنه

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین