2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خودم فکر میکنم وضعیتم خیلی حاده بهم گفته بود بیا برا شوک ، شوک آخرین مرحله درمان 

وای چه دکتر دیوانه ای بوده....پزشکت رو عوض کن و اینکه پیش روانپزشک همونی ک هستی رو بگو اصلا اغراق نکن چون دوز دارو بالا میده....

خود این مرد منو ب این روز انداخته . وگرنه من آدم شادی بودم 

کاملا درکت میکنم.....اگر میخوای حالت خوب باشه سعی کن باهاش حرف نزنی فقط در حد لزوم.....و پیش ی دکتر خوب برو حتما ...ب خودت اهمیت بده

2728
وای چه دکتر دیوانه ای بوده....پزشکت رو عوض کن و اینکه پیش روانپزشک همونی ک هستی رو بگو اصلا اغراق نک ...

من مدام گریه میکنم . بغض دارم . ترس و استرس دارم . بیرون از خونه اضطراب دارم ، از هیچ چیز لذت نمیبرم . توی شاد ترین لحظه ها از ته دل غمگینم . دلم نمیخواد خرید کنم کسی ببینم جایی برم . صداها اذیتم میکنه همه جا باید ساکت باشه تمرکز ندارم مدام با خودم حرف میزنم . نمیتونم بخوابم توی خواب هم مدام کابوس مییینم . فکر خودکشی دارم . از رابطه جنسی متنفر شدم هزارتا چیز دیگهد