2733
2734
عنوان

متخصصین بی بی چک🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 25 پست
علائمت چیه عزیزم ؟

تقریبا همه علائم بارداریو دارم

سینه درد شدید گرسنگی و افت قند سرگیجه یبوست دل درد و کمر درد🥴

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسي از ته دلم برات خوشحال شدم  تاپيكاي قبليتو خوندن فهميدم مثل من خيلي وقته منتظري  ...

ممنون فداتشم

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ضدبارداريوميگم

چرا آمپول ضد بارداری بزنم؟ من دوسال و خورده ای اقدامم منتظرم

ینی آمپول جلوگیری هست نشنیدم دربارش چیه؟

2740
چرا آمپول ضد بارداری بزنم؟ من دوسال و خورده ای اقدامم منتظرم ینی آمپول جلوگیری هست نشنیدم دربارش چی ...

اخه خدت گفتي از وقت امپولم گذشته همين امپولهاي ضد بارداري هستن ك ٥ماهي هستن و ٣ماهي و اينها

اخه خدت گفتي از وقت امپولم گذشته همين امپولهاي ضد بارداري هستن ك ٥ماهي هستن و ٣ماهي و اينها

نه عزیزم این آمپولی ک من زدم برای بارداری هست نه ضدش😉

Hcg برای آزاد سازی تخمک و چون هورمون بارداری توش هست تا ۱۴ روز ممکنه بی بی چک مثبت کاذب بده

برا اون پرسیدم ک ۱۶ روز گذشته ممکنه کاذب باشه ک دوستان گفتن نه فقط تا۱۴ روز کاذب هست

نه عزیزم این آمپولی ک من زدم برای بارداری هست نه ضدش😉 Hcg برای آزاد سازی تخمک و چون هورمون بارداری ...

اها گلم مباركت ان شالله خدا بچه سالم بهت بده و كنار هم خشبخت باشين