2733
2734
عنوان

خانما آقایون بیاین از تصورات تباه کودکیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 69 پست
منم بعد دیدن انیمیشن اسباب بازی ها تا دو ماه دقت میکردم ببینم تکون میخورم یا حرف میزنم یا نه😅

وای دقیقا منم اونو نگاه میکردم چقد دوسش داشتم 😍

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
واااای 😱😱😱 خدا رحم کرده 🤦🏼‍♀️

دقیقا یا یکی از بچه ها فامیلمون تو عصر جدید دیده بود از ارتفاع میپرن طناب برداشته بود وصل کرده بود به گردنش رفته بود بالای کمد از شانس باباش خونه بود می‌بره میبینه بچه داره خفه میشه سریع میارنش پایین🤦🏻‍♀️😂

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا یا یکی از بچه ها فامیلمون تو عصر جدید دیده بود از ارتفاع میپرن طناب برداشته بود وصل کرده بود ب ...

وای منم از این کار کردم 😂🤦🏼‍♀️

یه سر طناب رو به لوله گاز بستم اون یکی رو به دور خودم بستم اومدم چرخیدم بعد یهو برعکس بچرخم دور بخورم نمی‌دونم چرا طناب دور گردنم پیچید 😂😂💔

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
وای منم از این کار کردم 😂🤦🏼‍♀️ یه سر طناب رو به لوله گاز بستم اون یکی رو به دور خودم بستم اومدم ...

😂😂😂😂😂😂عزیزم 😂🤦🏻‍♀️

2731

فکر میکردم ماه مارو خیلی دوست داره چون هرجا میریم میاد دنبالمون    

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗و شبی که پایان تمام درد هاست....!:)
این یه مورد حالا لایک کنید😐😂

ریاضی ۷

فنون ۰

روان ۳۰

جامعه بالای ۵۰

اقتصاد بالای ۵۰

جغرافیا تاریخ ۱۰

فلسفه ۳۰

درصدای تقریبی گفتم شاید بیشتر یا کمتر بشن

اگه معدلم ۱۶بشه فرهنگیان میارم؟

کاربر پسر 🔴🔴
ریاضی ۷ فنون ۰ روان ۳۰ جامعه بالای ۵۰ اقتصاد بالای ۵۰ جغرافیا تاریخ ۱۰ فلسفه ۳۰ درصدای تقریبی ...

اگه فنونت صفر نمیشد عالی بود 

بستگی به ظرفیت و رقابت تو بومت داره ولی بد نیست کلا

معدلتو بالاتر ببر چرا ۱۶

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨
اگه فنونت صفر نمیشد عالی بود  بستگی به ظرفیت و رقابت تو بومت داره ولی بد نیست کلا معدلتو بالا ...

دیگه پایین ترین حدشو گفتم

زبان که هیچی بلد نیستم

عربی که فکر کنم ۱۵به بالا

جامعه فلسفه دینی فارسی تاریخ و جغرافیا ۱۶و۱۷به بالا

فنون فکر کنم ۱۵اینا

ریاضی هم ۱۵اینا

کاربر پسر 🔴🔴
من وقتی یک زن چادری که خودشو پوشونده گدایی می‌کنه. فک میکردم مادره امام حسین 😂  همه میگفتن ن ب ...

ما ک میرفتیم مشهد مامانم در حرمو میبوسید،دیگ ما هر جا میرفتیم مسجد ،امام زاده من ول کن نبودم تمام در و دیوارو جاکفشیو آبخوریو همرو میبوسیدم 

دیگه پایین ترین حدشو گفتم زبان که هیچی بلد نیستم عربی که فکر کنم ۱۵به بالا جامعه فلسفه دینی فارسی ...

زبان کلاسی چیزی برو 

بقیه ام سعی کن بیشتر بخونی

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨
ما ک میرفتیم مشهد مامانم در حرمو میبوسید،دیگ ما هر جا میرفتیم مسجد ،امام زاده من ول کن نبودم تمام در ...

😂😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙