2752
2734
عنوان

متخصصین بی بی چک🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 25 پست
علائمت چیه عزیزم ؟

تقریبا همه علائم بارداریو دارم

سینه درد شدید گرسنگی و افت قند سرگیجه یبوست دل درد و کمر درد🥴

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اسي از ته دلم برات خوشحال شدم  تاپيكاي قبليتو خوندن فهميدم مثل من خيلي وقته منتظري  ...

ممنون فداتشم

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ضدبارداريوميگم

چرا آمپول ضد بارداری بزنم؟ من دوسال و خورده ای اقدامم منتظرم

ینی آمپول جلوگیری هست نشنیدم دربارش چیه؟

چرا آمپول ضد بارداری بزنم؟ من دوسال و خورده ای اقدامم منتظرم ینی آمپول جلوگیری هست نشنیدم دربارش چی ...

اخه خدت گفتي از وقت امپولم گذشته همين امپولهاي ضد بارداري هستن ك ٥ماهي هستن و ٣ماهي و اينها

اخه خدت گفتي از وقت امپولم گذشته همين امپولهاي ضد بارداري هستن ك ٥ماهي هستن و ٣ماهي و اينها

نه عزیزم این آمپولی ک من زدم برای بارداری هست نه ضدش😉

Hcg برای آزاد سازی تخمک و چون هورمون بارداری توش هست تا ۱۴ روز ممکنه بی بی چک مثبت کاذب بده

برا اون پرسیدم ک ۱۶ روز گذشته ممکنه کاذب باشه ک دوستان گفتن نه فقط تا۱۴ روز کاذب هست

نه عزیزم این آمپولی ک من زدم برای بارداری هست نه ضدش😉 Hcg برای آزاد سازی تخمک و چون هورمون بارداری ...

اها گلم مباركت ان شالله خدا بچه سالم بهت بده و كنار هم خشبخت باشين