2733
2739
عنوان

جنین ۳۲هفته زنده می مونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 24 پست
بچه من ۲۵ هفته دنیااومد نموند.دعام میکنی اگ خدابهم بچه داد سالم نگهش داره برام؟

ای وای عزیزم😥

انشالا خیلی زود مامان یه بچه ناز و شیطون میشی

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم

توکدوم بیمارستان راسی زایمان کردی ک بچت موند کدوم شهر‌؟قبلش امپول بتا زده بودی یا ن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2728
توکدوم بیمارستان راسی زایمان کردی ک بچت موند کدوم شهر‌؟قبلش امپول بتا زده بودی یا ن

ن من هیچ مشکلی نداشتم اصلا یهویی شد.. بیمارستان عسلیان خرم اباد بچم بدنیا اومد بچهای ۲۸ هفته ب بعد معمولا بعد از چند روز بستری شدن خوب میشن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
ن من هیچ مشکلی نداشتم اصلا یهویی شد.. بیمارستان عسلیان خرم اباد بچم بدنیا اومد بچهای ۲۸ هفته ب بعد م ...

یعنی باید ۳ هفته دیگ بچم میموند😭😭😭مرررسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی باید ۳ هفته دیگ بچم میموند😭😭😭مرررسی عزیزم

غصه نخور گلم

دعا میکنم خیلی زود مامان بشی♥️

غصه نخور گلم دعا میکنم خیلی زود مامان بشی♥️

قربونت برم مرسی ازدعات .خدابچه های تو و استارتر هم تا دویست سالگی کنارتون حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
قربونت برم مرسی ازدعات .خدابچه های تو و استارتر هم تا دویست سالگی کنارتون حفظ کنه

فداتشم عزیزدلم♥️