2737
2734
عنوان

دوست دارم یه جه شاغل بشم اما نمیدونم چرا جور نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط رشته حقوق  حسابداریم میشه؟

من رشتم نرم افزار.

همکارامون حسابداری هم هستن

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
شما از کجا اطلاعات میگیری؟

قوه هر ۴ سال یکبار آزمون داره آخرین آزمونش سال ۹۶ برگزار شده

سایتهای ای استخدام و ایران استخدام آگهی ها رو میذارن

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2728
قوه هر ۴ سال یکبار آزمون داره آخرین آزمونش سال ۹۶ برگزار شده سایتهای ای استخدام و ایران استخدام آگه ...

از چند وقت قبلمیشه لینک سایت ها رو واسم بفرستین؟

واسه خوندن میتونم مزاجمتون بشم؟

قوه هر ۴ سال یکبار آزمون داره آخرین آزمونش سال ۹۶ برگزار شده سایتهای ای استخدام و ایران استخدام آگه ...

آزمونش سخته عزیزم؟

من که منتظرم تکلیف اموزش و پرورش معلوم بشه ولی نمیخونمم چون پول ندارم واقعا که منابع بخرم از رو گوشیم نمیدونم بشه بخونم یا ن 

کاربریم اسم خودم نیس اسم دختر خاله خوشگلمو گذاشتم  
از چند وقت قبلمیشه لینک سایت ها رو واسم بفرستین؟ واسه خوندن میتونم مزاجمتون بشم؟

📌 مهم و فوری؛ اطلاعیه آزمون استخدام كاركنان اداری قوه قضائيه سال 1400

✳️  اطلاعیه آزمون استخدام كاركنان اداری قوه قضائيه سال 1400 منتشر شد.

🔵 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال 1400 می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت جهاد دانشگاهی به نشانی: https://hrtc.ir/ از روز سه شنبه مورخ 1400/11/19  آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 1400/11/28 پایان می‌پذیرد.

♦️♦️ قوه قضائیه در نظر دارد، تعداد 9600 نفر از افراد واجد شرایط را در دادگستری کل استان‌ها به‌صورت پیمانی استخدام نماید. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

________