2733
2734

انقدر دوست دارم هر ماه پول بیاد به حسابم 

خسته شدم از اینکه تو خونه پوسیدم 

باید التماس کنی روشش رو بلد نیستم 

چیکار کنم تا کارم جور بشه؟

پارتی ندارم😔

خب پارتی میخواد. فامیلام رفتن سر کار پارتی و سهمیه داشتن.من نداشتم نتونستم برم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیلاتت چیست

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2728

پارتی نمیخواد ک شما باید خیلی بگردی 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
خب پارتی میخواد. فامیلام رفتن سر کار پارتی و سهمیه داشتن.من نداشتم نتونستم برم 

من بدون پارتی آزمون قبول شدم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738

من ده ساله دنبال کارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من بدون پارتی آزمون قبول شدم

مصاحبه هم ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

همشم به پارتی نیست

من خودم رفتم سر یه کاری حتی به مرحله سفته دادن رسید کلیدم داد دستم ساعت کاریشم خوب بود حقوقشم قانون کار بود که برا منه تازه کار بد نیست

مسیرشم نزدیک خونه مون بود پنج دقیقه راه

تازه اخر ساله سال بعد حقوق قانون کار افزایش پیدا میکرد پس کلا به نفعم بود

ولی انقد صاحب کار بداخلاق بود و سگ که حد نداشت 

با اون یکی همکارمم خیلی صمیمی بود دست میدادن باهم

یه بارم سیستم مشکل پیدا کرد برگشت جلوم گفت به فاک رفتیم 

از منم انتظار داشت برم تو اشپزخونه استکان چایی اینا بشورم منم سرش داد زدم اومدم بیرون 

چون شخصیتم مهم تره 

کار هست ولی خب دلیل نداره ادم نا امید شه یا بخاطر کار و پول تن بده به هرچیزی.... سعی کن جایی کار پیدا کردی اینارو حتما در نظر بگیری که محیط سالم باشه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2706