2733
2734
عنوان

غذای آماده داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 23 پست
خیلی به پیج اینستا فک میکنم ولی میترسم نتونم اداره کنم پیجو

عزیزم اوایل که کاری نداره چون فالور کمه

اول چند تا عکس خوشگل و با تزئین بزار 

بعد کمپین واسه فالور شرکت کن 

از ایده های اینستاگرامر ها که یاد میدن استفاده کن 

گاهی از تمیزی های آشپزخونه البته به صورت غیر مسقیم استوری بزار و بخش هایی از پخت غذا 

شماره بیرون برتون هم داخل واتساپ استوری بزاری از عکس غذا ها ممکنا خوب باشه بعضی ها میبینن 🥰❤🙏🏻

چشم حتما🤩

یکم پیج رشد کرد،مسابقه بذار که هر کسی بیشتر تگ رو کنه فلان میشه و اینا 

یا به بقیه بگو پیجت رو تبلیغ کنن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیک و پیج اینستا و تبلیغات خوب هستن  اینکه یه سری ابتکار واسه غذا های جدید  یا اگه ...

پیج اینستا رو همتون گفتین بنظر خودمم الان تبلیغات خیلی مهمه پس سعی میکنم رو این مورد بیشتر زوم کنم

طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈
عزیزم اوایل که کاری نداره چون فالور کمه اول چند تا عکس خوشگل و با تزئین بزار  بعد کمپین واسه ...

چقد حرفه اییین شمااا🤩🤩🤩

2728
یکم پیج رشد کرد،مسابقه بذار که هر کسی بیشتر تگ رو کنه فلان میشه و اینا  یا به بقیه بگو پیجت رو ...

مثلا میشه بزاارم که پیج مارو شات کنن بعدش بین کسایی که استوری کردن قرعه کشی ‌‌‌کنم و جایزه چند پرس غذا بدم😃

مثلا میشه بزاارم که پیج مارو شات کنن بعدش بین کسایی که استوری کردن قرعه کشی ‌‌‌کنم و جایزه چند پرس غ ...

اره عالیه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
2740