2410
2553
عنوان

غذای آماده داریم

208 بازدید | 23 پست

سلام خانوما همسرم غذای آماده دارن ک آشپزیشو خودم میکنم بنظر شما برا رونق مغازه باید چیکار کنم؟؟از پخت غذا گرفته تا رفتارم با مشتری اینا! مرسی اگ کمک کنین❤

طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈

کیفیت غذا بالا باشه

تزئینش خوشگل باشه

از ظرف های خوشگل استفاده کن 

تو اینستا پیج بزن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
کیفیت غذا بالا باشه تزئینش خوشگل باشه از ظرف های خوشگل استفاده کن  تو اینستا پیج بزن

خیلی به پیج اینستا فک میکنم ولی میترسم نتونم اداره کنم پیجو

2714
خیلی به پیج اینستا فک میکنم ولی میترسم نتونم اداره کنم پیجو

میتونی عزیزم

کم کم رشد میکنه

عکس های خوبی بگیر

تو پیج ها بگرد و یکم یاد بگیر چه جوری کار کردن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
میتونی عزیزم کم کم رشد میکنه عکس های خوبی بگیر تو پیج ها بگرد و یکم یاد بگیر چه جوری کار کردن&nbs ...

دوس دارم کمک کنم به مغازمون پس شرو میکنم پیجو😍

دوس دارم کمک کنم به مغازمون پس شرو میکنم پیجو😍

وقتی پیج زدی اینجا بذار ما هم فالو کنیم 

منم هر جا نکته ای چیزی دیدم بهت میگم 

2706