2733
2734
عنوان

ارتودنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 25 پست
من هنوز برنداشتم هر ماهم میرم واسه اینکه ارینگ و سیم رو عوض کنه  منم همشه حس میکنم دو تا دندون ...

دکترت تا وقتی ک ردیف شدن واست سیم اینا عوض میکنه  بعدش ک دید به دلشه میگه برو تا سه ماه نیا بعدش خارجشون میکنه برات  به نظر من ریتیتر ثابت بگیر بعد از ارتودنسی من اشتباه کردم  که ریتینر متحرک گذاشتم خیلی دردسر داره و اذیت کنندست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز برنداشتم هر ماهم میرم واسه اینکه ارینگ و سیم رو عوض کنه  منم همشه حس میکنم دو تا دندون ...

راستی اون کش حتما بزار اولش واقعا درد اوره بعدش عادت میکنی

2728
👌😢خودم درد ارتودنسی رو کشیدم قابل تحمل نبود یه وقتایی 

ولی حداقل در ماهی یکبار بود ولی الان  این ریتینر متحرک مثلا مهمونی هستی نمیتونی چیزی بخوری  یا میری جایی عیبت میاد خارج شون کنی هروقت دلت بخاد چیزی بخوری نمیتونی چون ک وقتی چند ساعت رو دندون میزاری وقتی میخای خارج کنی حتما باید یک لوله اب پیشت باشه درشون ک بیاری ب دلیل فضای بسته دهنت طمع فاظلاب میده باید سریع اب بزنی ب دهنت وگرنه بالا میاری 

اصلا نمیزارم نگاه کن پره پره😂یه هفته کامل میزاشتم  چند تا از دندون هام هنوز وقتی غذا میخورم ب ...

نکن اینکارو بزار یاد میگیری کم کم عادتت میشه میدونم خیلی ازار دهندست ولی تو داری خرج میکنی الان 

2738
ولی حداقل در ماهی یکبار بود ولی الان  این ریتینر متحرک مثلا مهمونی هستی نمیتونی چیزی بخوری &nbs ...

دقیقا 

یه حس چندش داری نسبت بهش ولی این خوب نیست ممکنه دندونتو هم پوسیده کنه حتما شنبه برو 

چه دکتر خنگی بود رینتر واسه هرکسی خوب نیست واسه اونایی هست که 1فک رو ارتو میکنن