2737
2734
عنوان

ارتودنسی

529 بازدید | 25 پست

من شهریور ارتودنسی هام دکترم بعد از پنج سال دراورد  و بهم ریتینر متحرک داد من تا پنج ماه اول فقط موقع غذا خوردن خارج شون میکردم ولی بعدش فقط شبا میزاشتم تا دو روز پیش ک فقط پنج ساعت گذاشتم شون اب سرد بود تنبلی کردم  بشورمشون حالا  امشب مسواک زدم دندون هام نگا کردم گفتم شاید چون نزاشتم جا ب جا شده باشن اما نشده بودن بعدش یه سیب خوردم (همیشه با چاقو برش میدادم )ولی الان گاز زدم بعدش رفتم جلوی ایننه ک ریتیرم رو بزارم متوجه شدم دوتا دندون جلوییم فاصله گرفتن بعد از خوردن سیب  و تو چشه به نظرتون به جز ارتودنسی کردن راهی دیگه ای هست تا دوباره مثل اول شن ؟ خیلی حالم بد شد این همه خرج این همه اذیت شدن اخرش اینجور شد 

عزیزم باید بعد از اینکه ارتو رو برداشتی فیکس بذاری که هیچ تکونی نخوره ربطی به گاز زدن سیب نداره ارتو رینتینر خوب نیست بنظرم سریع برو دندوناتو فیکس کن یا ارتو متحرک بذار اون فاصله ها بسته بشه بعد فیکس انجام بده 

من خودم ارتودنسی دارم الان از سال 98 تا الان هنوز برشون نداشتم 

عزیزم باید بعد از اینکه ارتو رو برداشتی فیکس بذاری که هیچ تکونی نخوره ربطی به گاز زدن سیب نداره ارتو ...

فیکس چیه ؟؟ یعنی هنوز فرصت دارم ب حالت اول برش گردونم ؟؟ هزینه ارتو متحرک چقدره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه هیچی   ریتیتر شفاف استفاده میکنم فقط

من ارتودنسی نکردم ولی میدونم همه بعد ارتودنسی پشت دندونشون یه چیزی دارن و حدود هشت سالس هم باید بمونه.هشت سال بعد از برداشتن ارتودنسیشون، فکر کنم اسمش همین فیکسه

شنبه برو دندون پزشکی

یه دختر ترک . سارای هستم 
فیکس چیه ؟؟ یعنی هنوز فرصت دارم ب حالت اول برش گردونم ؟؟ هزینه ارتو متحرک چقدره؟

فیکس یه سیم خیلی نازک میذاره پشت دندونات کاملا محو میشه 

آره فرصت داری زودتر برو تا دندونات به حالت اول برنگشته

نه والا هزینشو نمیدونم از همون دکترت بپرس 

2738

من هنوز برنداشتم هر ماهم میرم واسه اینکه ارینگ و سیم رو عوض کنه 

منم همشه حس میکنم دو تا دندون جلوم فاصله میگیره بعد که میرم واسه ترمیم و سیم رو تنگ تر میکنه جفت میشه

واسه من ماهای اخره کش میده بزارم اما نمیزارم درد میگیره فک واقعا

2706