2737
2739
عنوان

بهترین ها رو بخر و به هیچ کس نگو

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 25 پست
به سر منم امد ریشه ادمو می خوان بزنند ولی نتونستن

دقیقا ، منم تجربش رو داشتم ولی الان یاد گرفتم با بعضیا باید چجوری رفتار کرد 

یه خورده سماجت لازمه تا از خودت دورشون کنی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ولی در نهایت خودشون نابود میشنی 

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
دقیقا ، منم تجربش رو داشتم ولی الان یاد گرفتم با بعضیا باید چجوری رفتار کرد  یه خورده سماجت لا ...

من دیگه اعتقاد دارم باید با پنبه سر برید.

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین ، نمیشه با این جماعت صاف و ساده بود باید مثل خودشون باشی متاسفانه 😔

دعوا کردن ته نداره.خشونت ته نداره.اگرم بخوای کسی رو برنجونی باید اول 70 درصد خودت برنجی بعدش 30 درصد اونو برنجونی پس میشه اسیب به خودمون

شخصی که جلو چشمت هستش نمیشه ترکش کرد .باید یک روز باهاش خوب بود 4 روز تحویلش نگرفت .دیوونه میشه معلق هستش تکلیفش معلوم نیست اعصابش خورده .نمی دونه چیکار کنه

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2731
دعوا کردن ته نداره.خشونت ته نداره.اگرم بخوای کسی رو برنجونی باید اول 70 درصد خودت برنجی بعدش 30 درصد ...

منظورم خشونت نبود ، چون من اصلا نمیتونم ونمیخوام اینجوری باشم 

دقیقا مثل رفتاری که شوهرم پیش گرفته از بس دیگران حتی خواهراش اذیتش کردن و زیر آلمون رو زدن  ، الان همینطور که شما میگین برخورد می‌کنه 

منظورم خشونت نبود ، چون من اصلا نمیتونم ونمیخوام اینجوری باشم  دقیقا مثل رفتاری که شوهرم پیش گ ...

نمی خوام مشکلات گذشتتونو نبش قبر کنید اعصابت خورد بشه 

مطمئن باش ماها کنار هم خیلی چیزها یاد می گیریم که دیگران قدر ماهارو بدونند

ما یه موقعه ای زیادی بودیم برای خونواده شد انجام وظیفه

اگر یکبار باشیم و 3 بار کم بزاریم میشه لطف کردن بهشون

اون وقت مجبورن انها بیان خودشونو به ما ثابت بکنند که خوب هستند

اینجورآدما حسود ورقیبای زندگیمون هستن. که همینطور که شماگفتید ازهرکدومشون دونوع وجودداره اما۳دسته ا ...

عزیزم ریپلای کرده بودی کنجکاو شدم ،  پاک کردی!!!

منظورم خشونت نبود ، چون من اصلا نمیتونم ونمیخوام اینجوری باشم  دقیقا مثل رفتاری که شوهرم پیش گ ...

خشونت نه!

اما تاحدودی بخاطر روحیه خودت تلافی کن چیزایی که استارترگفتن انجام بده بزارگاهی دوگانه سوزبشه.چون بهت نزدیکه نمیشه ترکش کرد

اگرپرسید چرا رفتارت اینجوری شده انتقادکرد؟!

بگورفتاری که خودت باهام کردی باعث شده اینطوری بشم دست خودم نیست مگه الان تواینطوری هستی دست خودته؟اگه تونستی یه روزی تغییرکنی به منم کمک کن تابتونم تغییرکنم

اصلادوست ندارم باهات اینجوری رفتارکنم اما تغییررفتارم ریشه اش تورفتارخودته.

البته ببخشیدعزیزم🙏😊 اگه مطمئنی خودشما کاری نکردیدکه باعث اینطوررفتار ازشوهرتون شده باشید

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀
2740
نمی خوام مشکلات گذشتتونو نبش قبر کنید اعصابت خورد بشه  مطمئن باش ماها کنار هم خیلی چیزها یاد م ...

آره واقعا همینطوره که میگین ، کمتر باشیم بیشتر قدر میدونن 🙏

سعی میکنم به مشکلات گذشته همینطور که گفتین فکر نکنم 

عزیزم ریپلای کرده بودی کنجکاو شدم ،  پاک کردی!!!

یه بارتویه تاپیکی دیدمتون تاپیکاتون نگاه کردم.اسمتون یادم نبودگمتون کردم تااینکه اینجادیدمتون عزیزم🥰

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀

[QUOTE=222892462]شما یه استوری عاشقانه با همسرت بذار اگه تا فرداش با شوهرت سر یه مساله ی پوچ دعوات نشد هر چی دلت 

من همینجا از شوهرم تعریف کردم اوایل نمیدونستم جو چطوریه فرداش شوهرم دعوایی کرد باهام که سابقه نداشت 

یکی بم گفت هز شوهرت تعریف نکن چشم میخورین و همینم شدد

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗