2733
2734
سلام عزیزم نه امیرعلی تو روز اصلا پوشک نیست خودش دستشویشو میگه ولی تو شب نه   دیگه منم میگم بزر ...

خدا خودش این شیطونی کوچک رو حفظ کنه 

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
سلام فیجیل جون. خوبی؟ سبحان جون چطوره؟ چیکارا میکنه؟ پسربچه ها هزار ماشاالله خیلی کنجکاو و بازیگوش ...

به خدا تموم وسایل خونه خودم و مادرم و مادرشوهرم شکسته و خراب شدن😵‍💫😑

برای بازی با بچه ها بردمش مهدکودک پریزاد تو جهان نما اونجا هم گفت ما بچه که پوشک کنه قبول نمیکنیم و باید از پوشک بگیریش😔

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم دقیقا دختر منم اصلا با بچه ها بازی نمی کنه 

حالا تصمیم گرفتم بیشتر پارک ببرمش یا بذارمش مهدکودک حداقل روزی ۲ساعت بره با بچه ها ارتباط بگیره

به خدا تموم وسایل خونه خودم و مادرم و مادرشوهرم شکسته و خراب شدن😵‍💫😑 برای بازی با بچه ها بردمش م ...

دقیقا این بچه فامیل ما هم همینجوره

پایه میز جلو مبلی شون رو شکسته بود. من خیلی برام عجیب بود چجور. هنوزم هنگم😁

چه عجیبببب که قبول نکردن. خب مامانای شاغلی که از نوزادی میذارن مهد چی؟؟؟ 

2728

سلام خوبید دوستای قدیمی 

بچه ها خوبن چخبرا  

از شیطونی بچه ها گفتید 

دختر من نق نقوعه یه کوچیکتر دارم انققققد شیطونه که نگو 

خسته ام شدییییید

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
دقیقا این بچه فامیل ما هم همینجوره پایه میز جلو مبلی شون رو شکسته بود. من خیلی برام عجیب بود چجور. ...

پذیرش مهدشون از ۳سال میگه بچه ها همه بدون پوشک هستن و کلی منو تحقیر کرد که تنبلی و فلان حالا از امروز شروع کردیم ولی ۲باری خودشو نتونست کنترل کنه🥴

شیطونیش که بماند🤐🤐🤐

سلام خوبید دوستای قدیمی  بچه ها خوبن چخبرا   از شیطونی بچه ها گفتید  دختر من نق نق ...

سلام خانومی اوضاع خوبه؟ خدا قوت پهلوان 

خدایی ۲تا بچه پشت سرهم سخته خدا کمکتون کنه 

سلام خانومی اوضاع خوبه؟ خدا قوت پهلوان  خدایی ۲تا بچه پشت سرهم سخته خدا کمکتون کنه

سلام 

بد نیست خداروشکر میگذره 

خیلی خستم 

بچه ها توان برام نذاشتن باور کن محبور شدم امروز یه مسیری رو پیاده برم الان انگار همه جام داغونه 

ذهنمم اروم نیست مدام کار میکنم و صدای دعوا و جیغ ایناهم میاد تازه یه لحظه که ارم بشن دلم یهو میریزه که دارن چکار میکنن 

سخت هم سختره بچه پشت هم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
پذیرش مهدشون از ۳سال میگه بچه ها همه بدون پوشک هستن و کلی منو تحقیر کرد که تنبلی و فلان حالا از امرو ...

چه جالب... تعجب کردم

دیگه حالا تحقیر چرا. هرکسی یه تصمیمی میگیره با توجه به شرایط زندگیش و بچه ش.

بسلامتی ان شاالله

ای جانم. دو بار که چیزی نیس.

باید خیلی صبور باشی و اصلا عصبانی نشی

منم هفته پیش از پوشک گرفتم. خداروشکر راحت‌تر از تصورم بود

ان شاالله که برای شما هم راحت باشه عزیزم 

سلام خوبید دوستای قدیمی  بچه ها خوبن چخبرا   از شیطونی بچه ها گفتید  دختر من نق نق ...

اااا... سلام یاسفاطمه جووون. خوبین؟

بچه ها خوبن؟

من خیلی وقت بود نیومدم. قدم کوچولوتون مبارک باشه

اسمش رو چی گذاشتین؟  خوبن با هم؟😍😍

اااا... سلام یاسفاطمه جووون. خوبین؟ بچه ها خوبن؟ من خیلی وقت بود نیومدم. قدم کوچولوتون مبارک باشه ...

سلام عزیزم شما خوبی مهوین جان خوبه 

دخترمون دیگه بزرگ شده ۱۰ماهشه حدیث خانم 

همو دوس دارن ولی خیلی هم درگیر میشن باهم حتی با ابجی بزرگه کلا یا بازی میکنن و خوبن یا سه تایی میجنگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40