2737
2739
سلام بله عزیزم  فدات خوبیم شما خوبین ؟  دختر من خیلی اذیت می کنه منتظرم یه دکتر هس خارج ...

سلام لیلی جون ماشاءالله هانا جون خیلی باهوشه  شاید اذیتاش از هوش زیادش باشه 

به وقت تولد دوقلوها  
خدا خودش این شیطونی کوچک رو حفظ کنه 

انشاالله باور میکنید پدرم  چند هفته قبل از کربلا اومدن میگه فقط برای دوقلوهات دعا کردم که به سلامت بزرگ بشن بس که شیطونن  داشت این حرفا رو می‌گفت یکدفعه امیر علی خودشو از روی مبل پرت کرد تو سینی چایی،باز بابام قلبش درد گرفت  

به وقت تولد دوقلوها  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جووونم امیرعلی😍 اینجور که همه گفتن، انگار طبیعت پسربچه ها همینه

آره واقعا پسرا خیلی شیطون تر هستن ،هر زمان روشنا داره با عروسکش بازی کنه میاد یکی از عروسکاش میگیره وفرار فقط میخواد گریه روشنا در بیاره وبخنده  

به وقت تولد دوقلوها  
آره واقعا پسرا خیلی شیطون تر هستن ،هر زمان روشنا داره با عروسکش بازی کنه میاد یکی از عروسکاش میگیره ...

واااای دقیقا همینن.

پسر فامیل ما هم خوشس میاد جیغ مهوین رو دربیاره. منم خیلی اعصابم میریزه بهم ولی خب بچه ن. کاریش نمیشه کرد

واااای دقیقا همینن. پسر فامیل ما هم خوشس میاد جیغ مهوین رو دربیاره. منم خیلی اعصابم میریزه بهم ولی ...

دقیقا فکر کن خونه ما همیشه دعواست  هر کی هم میبینه میگه خوشبحالتون دوقلو دارین چقدر باهم بازی میکنن بچه من تنهاست ،نمی دونن اینا با هم بازی نمیکنن که فقط دعوا میکنن که گاهی شاید دو دقیقه بازی کنن،بقیش یا دعوا یا یک جا رو به آتش کشیدن  

به وقت تولد دوقلوها  
دقیقا فکر کن خونه ما همیشه دعواست  هر کی هم میبینه میگه خوشبحالتون دوقلو دارین چقدر باهم بازی م ...

چقد جیگرن آخههه😍😁

آره از بیرون مردم رو سوزوندن، از داخل شما رو🤦‍♀️

2740
آره واقعا خدا همه بچه ها رو حفظ کن،با تمام سختیهاش خیلی شکر  شکر    

ان شاالله.

آره واقعا. ان شاالله همیشه در پناه خدا و سایه پدر و مادر باشن.

من خیلی دلم بچه دوم می‌خواست ولی واقعا میترسم‌. میترسم روانی بشم

ان شاالله. آره واقعا. ان شاالله همیشه در پناه خدا و سایه پدر و مادر باشن. من خیلی دلم بچه دوم می‌خ ...

قربون محبتت بنظر منم بزار برای دوسال  دیگه،درست با هم بزرگ میشن ولی خداییش برای مادر خیلی سخته

به وقت تولد دوقلوها