2733
2734
عنوان

کسی زایمان بدون درد انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 39 پست
ممنون عزیزم میگم این پمپ درد چیه،من اصلا نمیدونم🙈کجا میزارن؟  هزینه اش زیاده؟

جای بدی نمیذارن.ی سرم هست به آنژوکتت وصل میشه.هر چند دقیقه ی بار بهت تزریق میشه ی ۱۰ دقه ی ربعی میگیری میخوابی

جای بدی نمیذارن.ی سرم هست به آنژوکتت وصل میشه.هر چند دقیقه ی بار بهت تزریق میشه ی ۱۰ دقه ی ربعی میگی ...

هزینش هم میگفتن ۵۰۰ تومن ولی من خودم بیمارستان خصوصی بودم فکر میکنم بیشتر گرفتن.بستگی به بیمارستانت داره قیمتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پمپ درد چیه؟ برا همه میزارن؟ دوستت که میگی تا ۴٠ روز اذیت بوده،طبیعی بوده یا سز؟

ی حالت سرم بهت وصله دکمه داره موقع درد فشار میدی مسکن میاد تو بدنت دردت آروم میشه

طبیعی

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2731
چجوری با شکم پاره و بخیه تونستی راحت جا ب جا بشی

شکبند برام دکتر نوشت زدم خیلی راحت بودم انگار اصلا بخیه نزده 

برای من که خیلی راحت بود 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

من خواهرم طبیعی بود باور کنید چند هفته دراز میکشید از درد بخیه دسشویی راحت نمیرفت بچه ش نمیتونست بغل کنه چون خیلی بخیه خورده بود بنظرم شمام با دکترتون مشورت کنید اون معاینه میکنه میگه  بهت 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘
من خواهرم طبیعی بود باور کنید چند هفته دراز میکشید از درد بخیه دسشویی راحت نمیرفت بچه ش نمیتونست بغل ...

مرسی ممنون💕🌺

اگه تونستید عکس از شکم بندتون بفرستین خیلی ممنون میشم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ی حالت سرم بهت وصله دکمه داره موقع درد فشار میدی مسکن میاد تو بدنت دردت آروم میشه طبیعی

اهان ممنون💕🌺

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2740
مرسی ممنون💕🌺 اگه تونستید عکس از شکم بندتون بفرستین خیلی ممنون میشم

باشه عزیزم 

ازاین شکم بند های معمولی بود ولی پیداش کنم عکسش میفرستم حتما