2703
2553
عنوان

کسی زایمان بدون درد انجام داده؟

232 بازدید | 39 پست

چه روش هایی داره؟ شما چه روشی انجام دادین؟

واقعا بدون درد بود؟

من بشدت آستانه تحمل دردم پایینه و از طبیعی خیلی میترسیدم😰،حتی قبل باردار شدنم،به سز فک میکردم

الان که دارم جدی تر دنبال بیمارستان و.. میگردم

هرچی فکرش رو میکنم،نمیتونم با پاره شدن شکمم و بخیه و دردسر هاش کنار بیام😰

نمیدونم چیکار کنم🤕🤕

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

سزارین که اصلا درد نداره من سه بار تجربه کردم روز بعدش خودم کارهام انجام داد 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه پولشو داری برو سز 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

عمم آره بچه دومشو

ولی ناراضی بود می‌گفت روندش خیلی زمان میبره آدمو خسته میکنه میگفت کاش نمیرفتم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2714

عزیزم طبیعی زایمان کن، خیلی بهتر از سزارین، طبیعی دردش همون لحظه ست، ولی سزارین خیلی بیشتر درد داره و نمیتونی هیچکاری انجام بدی. طبیعی همون لحظه راه میری و به تمام کارهات میتونی برسی. اینکه ترسی نداره. 

مث منی برو سز

من در کل ادم لوسی نیستم

ولی تو اینجور چیزا خیلی بد قلقم

خودم میدونم که اگه سز کنم

هم خودم هم اطرافیانم خیلی اذیت میشیم

نمیخوام روزا اول تولد بچه ام هی جو رو متشنج کنم و هی غر غر کنم🤕

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

روش یی حسی اپیدورال هس

منم مثل شما از سز میترسم،....دوس دارم طبیعی بی درد برم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
عزیزم طبیعی زایمان کن، خیلی بهتر از سزارین، طبیعی دردش همون لحظه ست، ولی سزارین خیلی بیشتر درد داره ...

چرا نتونه بعدش؟

پمپ در داشته باشه کلا هیچی درد نداره

یکی دو روزم بخیه ها درد دارن که اونم طبیعی من دوستم تا ۴۰ روز نمیتونست بشینه به خاطر بخیه ها

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
سزارین که اصلا درد نداره من سه بار تجربه کردم روز بعدش خودم کارهام انجام داد 

چجوری با شکم پاره و بخیه تونستی راحت جا ب جا بشی

2706