2733
2739
عنوان

یک دعابگید انگشترم پیداشه زود

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه.دست بچه هابود برادخترمون گرفته بودیم تا درساشو بخونه با گوشی اما دوروز نونده بود به مهر گم ش ...

پس صد در صد پیدا میشه از صمیم قلب بخون و اینک اگر اون لحظه یادت نیفتاد قطعا ی روز دیگش جلوت یهو ظاهر میشه

2742
باشه فقط پیداش که کردین بگید بهم می‌خوام ببینم واقعا این روش واسه همه جواب میده یا نه 

من این جمله رو نمیگم اما روسریمو که گره میزنم پیدا میشه

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

یک دوستی دارم می گه هر وقت یک چیزش گم میشه ۴بار سوره والعصر می خونه وچهارتا گره به روسریش می زنه.پیدا میشه‌می خوای توهم امتحان کن.فقط اگه پیدا کردی با این راه بهم بگو.چون خودم باورم نمیشه که با این روش پیدا بشه.

گلم من بارها چیزی گم کردم هرچی گشتم پیدا نشده و سوره مزمل نذر کردم بعد پیداشده معجزه این سوره رو بار ...

جدی 

چ جالب

من کلا ب ایة الکرسی خیلی اعتقاد دارم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
جدی  چ جالب من کلا ب ایة الکرسی خیلی اعتقاد دارم

اره خیلی جالبه من مامانم بهم گفت اولش باورم نمیشد ولی  چندبار چندتا چیز گم کردم  که اصن پیدانمیشد واقعا با نذر این سوره معجزه شد 

ایت الکرسی هم عالیه مخصوصا برای محافظت و سلامتی ماهربار بیرون میریم میخونیم و فوت میکنیم به خونمون 

پارسال 2بار دزد اومد نتونست وارد بشه و فقط قفلارو خراب کرده بود 

ولی خونه همسایمون 100 میلیون طلابرده بود اما خانه ما نتونست یه بارم در ماشین و یادمون رفت قفل کنیم  توی پارک ولی بابام ایت الکرسی خونده بود بهش فوت کرده بود برگشتیم هیچیش نشده بود خداروشکر ❤

اره خیلی جالبه من مامانم بهم گفت اولش باورم نمیشد ولی  چندبار چندتا چیز گم کردم  که اصن پی ...

خب شکر خدا 

میدونی همه چی برمیگردع ب اعتقاد ادم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh