2737
2739
عنوان

یسری مردا واقعا حقشونه بهشون خیانت کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 122 پست

استارتر جان الکی خودتو خسته کردی تاپیک زدی. اینجا همه سرزنشت میکنن که حتی اگه شوهرت نیازت و برطرف نکنه هم نباید خیانت کنی چون زنی. اونوقت تو تاپیک دیگه همع میگفتن مرده حق داشته خیانت کنه چون زنه چهارماهه نیازشو برطرف نکرده. میبینی؟ اینجا همه فقط بلدن زن و سرزنش کنن و مقصر بدونن و حقا رو بدن به مردا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فقط نی نی سایت هرجای دیگه ای حق با مرداس تف تو این دنیا

من با همه وجودم درکت کردم ..ببین ما یک سال آوا ازدواج چندبار  رابطه داشتیم همسرم عصبانی میشد میگفت به من تو مشکل داری حالا منم باورم شده بود تا بعد ی مدتی گفتم این اصلا حس نداره اصلا جلو نمیاد تا من اگر مشکلی داشته باشم رفع کنم جلوش در اومدم ..گفتم ی سال سرکوبم کردی با حرف زدنم یک بار میومد کارشو انجام می‌داد و میرفت تا چندماه دیگه ..الان فکرشو میکنم میگم چ صبری داشتم...ولی هیچ وقت به خیانت فکر نکردم قبل از اینکه به همسرم متعهدانه به خدا متعهدم وبعد خودم و خانوادم...