2733
2734
عنوان

عصبی شدم بدترین مامان دنیام

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 37 پست
اینکه همیشه منو سرکوب میکنه،،میگم برم گواهینامه بگیرم میگه خونه بابات می‌گرفتی به من چه!آخه این حرفه ...

یه دلیلی داره که مخالفت میکنه تا حالا ازش پرسیدی؟؟

اول دلیل مخالفتشو پیدا کن

بعد دعوا نداره مردا با زبون خوش با روی خوش هرررررر کاااارررری رو میکنن

اما خدانکنه بفهمن یکی میخاد بهشون زور بگه بکشیشون اون کارو حتی اگه قبول داشته باشن انجام نمیدن که نمیدن

میتونی در جواب خونه بابات میگرفتی بگی

حالا اگه مرد خوبم پشتم باشه و باعث موفقیتم بشه که میشه مایه افتخارم

یا از این جور دلبریا

اهان قضیه مقایسه کردنه اول که شما ظاهر زندگیشونو میبینی نه باطنشو دوم پیشرفت برای هر کس یه معنی دا ...

می‌دونی چقدر واسم سخته بقیه میان پیشم از موفقیتاشون میگن به من به چشم یه آدم بیسواد نگاه میکنن که هیچ پیشرفتی ندارن 

اونا که نمی‌دونن من شوهرم مانعمه فکر میکنن از بی عرضگیمه... اگرم بگم شوهرم نمی‌زاره بدتر خودم تخریب میشم 

دوسر باخته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دلیلی داره که مخالفت میکنه تا حالا ازش پرسیدی؟؟ اول دلیل مخالفتشو پیدا کن بعد دعوا نداره مردا ب ...

دلیلش اینه میگه من پول ندارم خرج درس خوندنت کنم 

کار کردنم اوایلش از غیرت الکیش بود الان که خودم گیر بچه شدم کسی ندارم دخترم بزارم پیشش

یه دلیلی داره که مخالفت میکنه تا حالا ازش پرسیدی؟؟ اول دلیل مخالفتشو پیدا کن بعد دعوا نداره مردا ب ...

کلا وقتی ازش درخواستی دارم یجور رفتار می‌کنه انگار که چی شده 

امروز میگم برم باشگاه بدنسازی میگه من خودم نرفتم بزارم تو بری

2731

گرفتن گواهینامه برای شما یه ارزشه

ارامش خونه همسر و فرزندت هم یه ارزشه

کدوم باارزش تره؟؟؟

حرفم این نیست بخاطر دومی از اولی بگذری اصلااا

حرفم اینه دومی رو محکم کن تا بتونی به اولی برسی اما راهش بحث و دعوا نیست

با بدخلقی فقط رسیدن بهش محال میشه

یه نکته توی حرفات بود گفتی هیچی نشدم خاک تو سرم یه گواهینامه هم ندارم

یعنی خودت ارزش خودتو در حد داشتن فقط یه گواهینامه میدونی و اعتماد بنفست خیلی پایینه

وقتی خودت انقدر خودتو ضعیف بدونی همسرت چطور میتونه بهت اعتماد کنه

مردا واقعا اینده نگرندکافیه به همسرت اطمینان کنی 

تصور کن خدایی نکرده تصادفی بکنی با این ضعف چطور میتونی درستش کنی

قوی باش انقدر که شوهرت به داشتنت افتخار کنه اونوقت خودش پله ها رو برای پیشرف جلو پات میچینه

اما اول رو خودت کار کن انرژیتو برای اعتماد به نفست خرج کن نه برای بحث با شوهرت

گرفتن گواهینامه برای شما یه ارزشه ارامش خونه همسر و فرزندت هم یه ارزشه کدوم باارزش تره؟؟؟ ...

قوی باشم؟!!!! 

من از بچگی حالم بده 

گریه ام گرفت با این حرفت 

اینقدر خوردم کردن که شدم این 

میشه درخواستمو قبول کنی 

یه چیزایی نمیشه اینجا بگم

کلا دو تا آدم متفاوتیم  اگه دخترم نبود صدبار رفته بودم   الآنم هر روز بدتر از دیروز افسر ...

واقعا شرایط اقتصادی خیلی سخت شده مردا حق دارند 

اونام ادمن پسر بچه هایی بودن که حالا بزرگ شدن و بار زندگی روی دوششونه خرج خونه خیلی سنگینه گناه دارن با این بحثا فقط خستگی به تنشون میمونه

واقعا ارامش خودتو خانوادتو با حرفای لپی و قپی دیگران که نمیدونی چقدرش راسته چقدرش دروغ خراب نکن

این شمایی که فکر میکنی بقیه فکر میکنن بی سوادی 

فکرت نسبت به خودت عوض بشه حال روحیتم خوب میشه

برای خودت زندگی کن

زندگیتو بهم بریزی که دیگران فکر کنن تو خیلی موفقی 

بنظرت اونوقت واقعا اینجوری فکر میکنن میگن چ دختر موفقی طلاق گرفت رفت گواهینامه گرفت لیسانسشم گرفت رفت سر کار؟؟؟

2738