2726
عنوان

عصبی شدم بدترین مامان دنیام

424 بازدید | 37 پست

خانما مجردیم تو خونمون همش دعوا و همسرم الان همش دعوا می‌کنه باهام سر همه چی بهونه میگیره، 

واقعا از لحاظ روحی خودم خیلی تحت فشارم 

دخترمم چون روابط ما خوب نیست پرخاشگر شده 

حتی خودمم دیگه از پسش برنمیام خیلی اذیتم می‌کنه 

بریدم. دیگه تموم بدنم مور مور میشه حالم بده

بخاطر بچت کوتاه بیا شما

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

منم همش دعوا میگیرم مامانم میگه خونه زندگیتم همین میشه بچت اذیت میکنه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو خونه همه تا حدودی هست اما گل دخترتون به عشق و محبت شما نیاز داره خودتون رو قوی کنید هر روز تلاش کنید از روز قبل باهاش بهتر و مهربون تر باشید.

بخند وقتی میخندی میگم غصه رو بی خیالش😍⚘😍❤🥰
شوهرم اصلا درکم نمیکنه هر چی باهاش حرف میزنم فقط یه ساعت روش تاثیر داره بعدش دوباره میشه همون آدم قب ...

منم نابودم سوت گوش روده تحریگپذیر دارم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین دوسته عزیز

فقط فقط زن باید کوتاه بیاد

زن بدبخت و بیچاره میشه پییییییییر میشه اگه یه مرد زبون نفهم گیرش بیاد

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
منم همش دعوا میگیرم مامانم میگه خونه زندگیتم همین میشه بچت اذیت میکنه

بخدا من پشیمونم 

ولی حالا دیگه از دخترمم میترسم 

اصلا رفتاراش عجیب شده 

لجباز پرخاشگر وابستگی بیش از حد 

وااای نگاش میکنم بچگی خودمو میبینم  

بخدا من پشیمونم  ولی حالا دیگه از دخترمم میترسم  اصلا رفتاراش عجیب شده  لجباز پرخا ...

خدایا به دادم برس من میگم چرا خواستگار ندارم نگو خدا داره بهم رحم میکنه

ببین دوسته عزیز فقط فقط زن باید کوتاه بیاد زن بدبخت و بیچاره میشه پییییییییر میشه اگه یه مرد ...

پیر شدم بخدا 

حسرت به دل یه لحظه آرامش  

خودم با خودم غریبه ام 

دلم واست دخترم میسوزه 

ولی خودمم خیلی از لحاظ روحی خستم 

هر کاری میکنم نمیتونم قوی باشم 

مادر خونه همه چیزو میتونه درست کنه تلاش کن کتاب بخون راهنمایی بگیر هم شوهرت هم بچت براه میشن  ...

اها سوره طلاق خیلی محبت میاره بین زن و شوهر من شدید اعتقاد دارم

دعا هم خیلی تاثیر داره

مادر خونه همه چیزو میتونه درست کنه تلاش کن کتاب بخون راهنمایی بگیر هم شوهرت هم بچت براه میشن  ...

کشت منو  

همه آرزوهام و ازم گرفت بگو تو که زن خونه دار میخواستی چرا اومدی سراغ من 

2706