2737
2739
عنوان

تا حالا ندیده بودم مرد ب این بیشعوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 64 پست
اگه داستانش واقعی باشه مطمئن باش زنه بی پشت و پناهه ،کاش میشد یه جوری کمکش کرد،آخه این چه زندگیه !&n ...

اره خب خانمه خیلی تنهاس واقعا دنبال ی راهیم بتونم ی کار براش بکنم حتی دنبال ی دکتر ک حالا با زیر میزی چیزی لوله های اینو ببنده

بیشتر از سه بار سقط کنی دیگه خیلی کم و با دکتر دوا ممکنه بچه دار بشی 😐 این آقا یه ریگی به کفششه شا ...

وای فقط گزینه های روی میزت😂😂

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب خانمه خیلی تنهاس واقعا دنبال ی راهیم بتونم ی کار براش بکنم حتی دنبال ی دکتر ک حالا با زیر میز ...

چند سالشه خانومه؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2731