2733
2734

داستان اینه همسرم چند شب پیش ازمن سراغ قرص سایوتیک گرفت کجا دارن گفتم کی میخاد گفت زن فلانی کارگرمون انگار لازم‌داره فلانی نتونسته پیدا کنه فکر کنم بخاطر مریضیشه گفتم قرص سقطه مریضی چیه گفت یعنی چی این هر ۳ ۴ ماه میاد دنبال این قرص میگرده گفتم اشتباه میکنی مگه نباته هی بندازه بالا سرکارت گذاشته یا شاید زده تو کار فروختن قرصا حتما رفته ازش پرسیده گفته اره هر ۳ ۴ ماه حامله میشه چون افت پلاکت داره باید سفط کنه و ما بچه نمیخایم ک شوهرم انقد عصبانی شده گفته مرتیکه خب اینهمه وسیله یعنی چی این همه سقط کردی گفته خانمش نمیتونه دارو بخوره و خودمم خوشم‌نمیاد از وسیله انقد جفتمون ناراحت شدیم از بیشوری این ادم ک حد نداره بیچاره زنش هر سری ک قرص میخوره ی هفته کارش ب بیمارستان میکشه🥺🥺🥺 مرد بیشور از عذاب جهنم بدتره 🥺

انگار خواسته لوله هاشو خانمه ببنده نزاشتن بخاطر سنش و از طرفی شوهرم گف خب خودت برو عمل کن گفته ک‌ جی از مردی بیفتم انقد ک همسرم ناراحته خودمم بدتر نمیدونیم چجور بهش بفهمونیم گناهه کارش☹️😭

زیاده از این مورد

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

خب طبیعی جلوگیری کنه وقتی میترسه

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بیشتر از سه بار سقط کنی دیگه خیلی کم و با دکتر دوا ممکنه بچه دار بشی 😐

این آقا یه ریگی به کفششه شاید دوست دختر داره و همشون و حامله میکنه😐

و از اون بدتر شاید خود شوهرت اینجوریه انداخت گردن کارگر😐

شما برو بهشت بزار ما بریم جهنم🫂سر انسان طراحی شده رو گردنش باشه ولی مال بعضی ها جای دیگست😒حق نداری دینت و اعتقاداتت رو به کسی تحمیل کنی 🐈‍⬛🥀همه ما انسان هستیم ولی یه عده فکر میکنن خدان🤥اگه نظر متفاوت داریم به معنی دشمنی ماباهم نیست🤌🏻😓

وا

زنش ایودی بذاره خب

احمقها ب همه م میگن😐

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
خب نمیکنه دیگه میگه کیفش نیس😐

اینجور مردایی باید جوری بزنی به اونجاشون که دیگه نتونه ازش استفادع کنه

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2706