2733
2739
عنوان

ی چیز برگریروزن بگم🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 60 پست
دقیقا قدیما افکار بسته بود مردم باورمیکردن ولی الان همه بلسواد شدن میفهمن همه چیز دیگه قابل باورنیس

خب ی چیزی

اگ من تو نت میخوندم میگفتم اره الکی ه

ولی یکی با چشم خودش دیده،سودی م نداره واسش ک الکی بگه

این بیشتر باعث شد باور کنم

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ک بعضیا بی شخصیتیو ازحدگذروندین باور ندارید بفرماییدبیرون چرا توهین میکنید؟! 

ببین عزیزم باید بااین افکار مقابله کرد دیگه خیلی زشته توی قرن ۲۲این افکار و باورها

👈🤷👉
حال متکلم از کلامش پیداست  از کوزه همان طراود که در اوست  

تراود" گلم 💎🌸

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
حال متکلم از کلامش پیداست  از کوزه همان طراود که در اوست  

شاعر میفرماید فرق بین بنی ادم و حیوان ادب است🙃

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
ببین عزیزم باید بااین افکار مقابله کرد دیگه خیلی زشته توی قرن ۲۲این افکار و باورها

اگ باوری رو قبول نداریم ازکنارش ردبشیم یا لاقل درست نقد کنیم. 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
2740

مقابله مودبانه م داریم با دلیل و مدرک ک اقا همچین حرفی ک داری میزنی غلطه ب فلان دلیل

بی ادبی فقط باعث میشه تاسف بخوریم ب حالشون🤚

واقعا🤔🤭

اره عزیزم تراویدن یعنی چکیدن، البته میدونم میدونی فقط یادآوردی بود ♥💎

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
اره اراجیفتون رو ببرید حوزه علمیه بی زحمت

مواظب صحبت کردنتون باشید لطفا..

انسان عاقل اونیه که با عقل و منطق طرفو قانع کنه نه با توهین..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
تو منطق بیار ما این چرندیات رو باور کنیم من که چیزی نگفتم که بخوام ثابتش کنم

شما گفتین اراجیف.خب ثابت کنید که بر چه اساسی میگید اراجیفه؟؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706