2737
2734
عزیزم سوره واقعه رو هر شب قبل خواب بخون و ذکرهای یا رزاق یا باسط و یا واسع رو‌ صبح ها بعد از نماز صب ...

ممنونم عزیزم واقعه رو سالهاست می خونم ذکر هم زیاد گفتم نمی دونم تا حال که نشده 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
برات ۱۴ صلوات و یه واقعه میخونم ان شاء الله که خدا از یه جایی که انتظارشو نداری مشکلتو بزودی زود حل ...

ممنونم الهی که حاجتت رو هر چه زودتر از دست امام زمان بگیری و دلت شاد شه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم واقعه رو سالهاست می خونم ذکر هم زیاد گفتم نمی دونم تا حال که نشده 

سوره بقره رو هر روز پخش کن توی خونتون تلاوت تحدیر رو‌‌ دانلود کن یک ساعت و بیست دقیقه ای هست 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
سوره بقره رو هر روز پخش کن توی خونتون تلاوت تحدیر رو‌‌ دانلود کن یک ساعت و بیست دقیقه ای هست 

این کارم کردم

2731
این کارم کردم

نمیدونم چی بگم اما امیدتو به خدا از دست نده باز مداومت کن و در خونشو بزن ان شاء الله بحق خانم فاطمه زهرا س همین روزا مشکلتون حل بشه 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
نمیدونم چی بگم اما امیدتو به خدا از دست نده باز مداومت کن و در خونشو بزن ان شاء الله بحق خانم فاطمه ...

ان شاء الله واقعا خیلی خیلی دعا کردم امیدوارم خدا جوابمو بده دیگه خونه آخر حضرت زهراست رفتم در خونه ش خدا کنه جواب بگیرم ان شاء الله شما هم حاجت روا شین