2733
2734
عنوان

ضربه مغزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 36 پست
دکتر شجاعی متخصص مغز و اعصاب هست اگر راهی باشه بهتون معرفی می‌کنه دکتر خوبی هستن

مممنونم از این متنی که گذاشتید. هر بار این‌متن رامیخونم هی میگن وای خدا دکتر شجاعی  کجاست کی هست اصلا؟ هی خوشحال تر میشم و چند بار میخونمش کاش ی راهی باشه واقعا پدرم درمان بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مممنونم از این متنی که گذاشتید. هر بار این‌متن رامیخونم هی میگن وای خدا دکتر شجاعی  کجاست کی هس ...

اینه عزیزم

تهرانه

چهله زیارت عاشورای آقای حق شناس هم خیلی حاجت میده خودم پدر از دست دادم می‌دونم چقدر پدر عزیزه.

الهی پدرت شفا بگیره بحق خوبان عالم

http://arad-hospital.com/دکتر-عبدالرضا-شجاعی/

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
اینه عزیزم تهرانه چهله زیارت عاشورای آقای حق شناس هم خیلی حاجت میده خودم پدر از دست دادم می‌دونم ...

مممنونم از محبت و لطفت فدای این همه مهربونی خدا ایششالاخیر بده به زندگیت.  آخی الهی عزیزم خدا رحمتش کنه خیلی لطف کردی واقعا

2731
اینه عزیزم تهرانه چهله زیارت عاشورای آقای حق شناس هم خیلی حاجت میده خودم پدر از دست دادم می‌دونم ...

مچکرم ایشون تهران هستم من امشب تازه رسیدم مشهد جاتون واقعاخاااااالیه .الان توی مشهدم و دنبال ی متخصص جراح مغز واعصاب وستون فقرات هستم که برم ام آر ای پدرو نشون بدم میگن دکترای مشهدم خیلی عالی ام ولی هنوز دکتری مد نظرم نیست

ببین ضربه مغزی خیلی خطرناکه واقعا. حتما پیش دکترای خوب بردیش. منم بابام چند وقت پیش خورد زمین خیلی نگرانش بودم. شنیده بودم ممکنه فراموشی و آلزایمر بگیره چند جا بردمش آخر رفتم پیش میرزامحمدی مطبش تو شریعتیه. خیلی خوب و دقیق هستش. خداروشکر به عمل نکشید با دارو و حرکت ورزشی اوکی شد.