2737
2739
اره عزیزم واقعا خرفاتون درسته... ولی اصلا شرایط کار رو ندارم دیگه از همیچی خسته شدم اصا حوصله ندارم ...

هر زنی وقتی یه شوهر معتاد داره باید قوی باشه به خاطر بچه تون باید قوی باشه حوصله ندارم که نشد حرف باید باید قوی باشین و دستتون رو بزارین روی زانوهاتون فکر کنین شوهرتون مرده هیچ کسو ندارین باید به آینده خودتون و بچه فکر کنین شاید هم هیچ وقت کارتون به طلاق نکشه اما هر زنی که چنین شوهری داره باید خودشو واسه همه چی آماده کنه که اگر هم یک درصد اگر جدا شد بتونه روی پای خودش وایسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرویین مصرف میکنه قبلا مهندس کامپیوتر بود اما الان فعلا بیکار شده و هیچ انگیزه ای هم برای پیدا کردن ...

عزیزم اگع شوهرت دوس داره پاک شه درخاستمو قبول کن ی دارویی هس شاید بتونه کمکش کنه شوهرم میخوره برا چن ماهم پاکه ولی باز میره

2731
هر زنی وقتی یه شوهر معتاد داره باید قوی باشه به خاطر بچه تون باید قوی باشه حوصله ندارم که نشد حرف با ...

والا نمیدونم چی بگم ولی اصا ازهمه چی خسته شدم خونوادمم اصلا نیمزارن کار کنم

والا نمیدونم چی بگم ولی اصا ازهمه چی خسته شدم خونوادمم اصلا نیمزارن کار کنم

به خانوادتون چه ربطی داره؟ شوهرتون رو خر کنین یه کاری رو شروع کنین یاد بگیرین بعد خودتون کارتون رو شروع کنین هرکی هم حرفی زد بگین شوهرم خودش قبول کرده

2738
خدا هدایتش کنه ترک نمیکنه؟ سخته  خوبه که بچه زیاد نیاوردی

آره خداروشکر دیگه بچه نیاوردم شوهرم خیلی دوست داره یه بچه دیگه بیارم اما گفتم مگه اینکه از روی جنازه من رد بشی همین که این بچه طفل معصوم رو آوردیم به این دنیا و بدبختش کردی بسته همینکه منو بدبخت کردی بسته فعلا ما دو نفر داریم چوب ندونم کاریای تورو میخوریم لازم نکرده یه نفر دیگه رو هم وارد این دنیا کنی و بدبختش کنی خانواده شوهرم هم همش میگن یه بچه دیگه بیار اما همیشه میگم محاله دیگه بچه بیارم

آره خداروشکر دیگه بچه نیاوردم شوهرم خیلی دوست داره یه بچه دیگه بیارم اما گفتم مگه اینکه از روی جنازه ...

آفرین به شما خوشحال میشم زنهای عاقلی مثل شمارو میبینم انشاالله یا شوهرت پاک میشه اگرم نشد خدا روزهای خوشی روبرات رقم بزنه 

آفرین به شما خوشحال میشم زنهای عاقلی مثل شمارو میبینم انشاالله یا شوهرت پاک میشه اگرم نشد خدا روزهای ...

انشاالله عزیزم مرسی از دعاهای قشنگت انشاالله شما هم هرچی از خدا میخواین بهتون بده