2733
2739
عنوان

اونایی که سریال کره ای میبینین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 67 پست
آره پادشاه ابدی و ندیدم خوشم نیومد😐 ارعععع😍

من به خاطر این ندیدم که میگفتن پایانش نا معلوم و بازه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ولی عشق بی پروا اخرش از گریه سردرد گرفتم عاشقان ماه هم پایان تقریبا تلخی داره از نظر من تلخ نب ...

اره عاشقان ماهو دیدم بخاطر همین میگم پایان خوشه یا نه واقعا دیگه تحمل دیدن رنج وسختی و گریه رو تو فیلما ندارم حداقل اونجا یکم شادی ببینیم دلمون وا شه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
چون خودمم باحالم😉🤣

😘❤

2728
دیدم اونو انقدر گریه کرده بودم چشمام باز نمیشد....نمیدونم چرا موافق سریال های غمگین نیستم به نظر ادم ...

آره  قشنگ و عاشقانه بود هم طنز بود هم غمگین  کلا من خیلی دوستش داشتم   یکی دیگه هم بود اسمش یادم نیست یه جورایی جادوگری اینا بود اونم خیلی خوب بود 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
من ندیدم چون حال نداشتم😐

🤣🤣

اره میدونم خیلی مطرحه...ولی بعضی موقع از بازیگزایی که زیاد معروف نیستن بیشتر خوشم میاد تا معروفا...ب ...

گاهی اوقات آدم اولش نسبت به یه بازیگر حس خوبی نداره بعد یهو جذب بازیش میشه منم اون اوایل خوشم نمیومد ازش ولی بازیشو دیدم عاشق بازیش شدم فیلم تو از ستاره ها اومدی هم بازی کرده اونم خیلی قشنگه و طنزم هست اونم دوست داشتی ببین 

2740