2733
2734
عنوان

کار نکردن مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 30 پست
مرد بی مسئولیت کسی ک استقلال مالی نداره فاجعه اس بیخیالش شو پیزت میکنه برا خرید هم میخوای از مادرشوه ...

همین دیگه..۲ هفتس دیگه ازش زده شدم‌.ولی از جدا شدن بعد ۷سال خیلی میترسم..چون همو خیلی دوست داریم خیلیییئ واسه رابطم تلاش کردم ولی درست نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همین دیگه..۲ هفتس دیگه ازش زده شدم‌.ولی از جدا شدن بعد ۷سال خیلی میترسم..چون همو خیلی دوست داریم خیل ...

اره سخته درکت میکنم اما این جدا شذن با حدا شدن بچه تو بغل برگشت خورذن خونه بابات خیلی فزق داره 

تصمیم عاقلانه بگیر بدون فک کرذن ب قلبت دوست داشتن همه چیز نیست زندگی مهم تره الان حداقل خرج خونه ۱۰ تومنه اونم برا ی زندگی متوسط معمولی 

موقعیت اجتماعی و کار برای مردا از واجباته شوهر منم وقتی اومد خواستگاری ۲۵ سالش بود ماهم دوست بودیم. ...

خوشحالم برات..من بعد ۷ سال تلاش هیچی به هیچی..خسیس نیست هر چی پول باشه واسم خرج میکنه میکنه دوستم داره..ولی با این سن ۱ ملیون هم پس انداز نداره..میخوام بهم بزنم میترسم اشتباه باشه بعد ۷ سال

چیشد شما بهم زدی گلم؟

منم نامزدم ۲۲ سالشه یه سال دوست بودیم هرچندوقت یه جا کار میکرد میومد بیرون الانم بیکاره همش بهونه میاره ک برا بقیه کار نمیکنم کار باید مال خودم باشه و اینا . نمیدونم چیکار کنم عقد کردیم ما 

نه داریم جدا میشیم هنوزم میگه نظام میخواد بره اخلاقش هم خوب نیس 

منم با یه پسر ۵ سال دوست بودیم تازه هفته پیش جدا شدیم اونم سرکار نمیرفت که. این روزا تازه رفت اسنپ با ۲۷ سال سن دقیقا هرکاری میرفت میومد بیرون میگفت خودم در میارم پول خواستگاری هم اومد که نگم برات چیا شد