2733
2734
عنوان

تو دوره عقد هستم نامزدم و برادرم دعوا كردن

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 30 پست
نامزد منم حساسه. کاری نکن که اون طوری بهم بریزه خوب زمان بگذره درست میشه. ولی واکنش نامزدت درست بود ...

دقیقا کم کم درست میشن البته خیلیا هستن مشکل روانی دارن ک کلا درست نمیشن من کسیو میشناسم بعداز ۲۵سال زندگی مشترک هنوز ذره ای تغییر نکرده،ولی کسیو میشناسم ک حاضرنبود زنش بدون چادر جایی بره یا کفشی بپوشه روی پاش معلوم باشه ولی بعداز ازدواج کم کم نظرش عوض شد الان خانمش کلی توی اجتماعه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا  قبل عقد شناخت نداشتی ازش؟ دوران اشنایی نبود؟

چرا بود ،كم و بيش مشكل داشتيم عجوله و زود عصباني ميشه

الانم كه ميگه من نه ديگه پامو تو خونتون ميذارم نه داداشت بايد دوروور من پيداش شه

خونوادم ميگن هر تصميمي بگيري ما مشكلي نداريم

از طرفيم داداش من ديد من ناراحتم بخاطر من با اين دعواش شد بعد من بگم به جهنم باهاش قطع رابطه كنم؟!؟!!!!!!

2731
دقیقا کم کم درست میشن البته خیلیا هستن مشکل روانی دارن ک کلا درست نمیشن من کسیو میشناسم بعداز ۲۵سال ...

اره واقعا بعضی ها مریض هستن 

من نمیگ مرد زن و بذاره تو قفس یا برعکس زن مرد و زندانی کنه

میگم یسری واکنش ها طبیعیه. بالاخره فضای مجازیه

همکارش ریپ زده همون همکاری که باهاش نشست و برخواست داره فضای مجازی جزئی از اجتماع

نباید ریپ بزنه

با همکار در حد کار و مکالمه روزانه در محل کار اوکیه 

آخه چ لزومی داره رپلای بزنه؟

فامیل نیست. دوست صمیمی نیست. 

نه واقعا نميتونم همش استرس اينو داشته باشم كه اين نمياد خونمون داداشم نبايد بياد،...اصلا مگه ميشه

از الآن باهاش برخورد کن شدید

بهش بگو خانوادمه نمیتونم کنارش بزارم اگه پر روش کنی دیگه نابودت میکنه همیشه با همین اداهاش دعوا نکن ولی باهاش حرف بزن کوتاه نیای حتی یکبار بخاطرش از داداشت دوری نکن

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
از الآن باهاش برخورد کن شدید بهش بگو خانوادمه نمیتونم کنارش بزارم اگه پر روش کنی دیگه نابودت میکنه ...

من به فكر بهم زدن اين رابطم رابطه اي كه اينجوري توش احتراما از بين بره فايده اي نداره اين نظر منه

ا

بترسونش الکی بگو جداشیم و....ببین چی میگه

ای پیشنهاد خوبی نیس 

اتفاقا باید بگه بخاطرمن باید کوتاه بیای چون عاشقمی بدون من نمیتونی ینی غیر مستقیم بگه😂

از الآن باهاش برخورد کن شدید بهش بگو خانوادمه نمیتونم کنارش بزارم اگه پر روش کنی دیگه نابودت میکنه ...

فكر نميكنم اين داستان هيچوقت تموم شه و من طاقت اينكه بين خونوادمو شوهرم بيفتمو ندارم

من به فكر بهم زدن اين رابطم رابطه اي كه اينجوري توش احتراما از بين بره فايده اي نداره اين نظر منه ا

نه عزیزم سریع جانزن راه حل داره حتما بی سیاستی از خودت هم بوده بگرد ببین اشتباهت چی بوده هیچ وقت سریع کم نیار برا زندگی باید بجنگی مشکلات هس ولی باید یاد بگیری حلش کنی 😙

نه عزیزم سریع جانزن راه حل داره حتما بی سیاستی از خودت هم بوده بگرد ببین اشتباهت چی بوده هیچ وقت سری ...

من خودم اگ عقل الآنو 7.8سال پیش داشتم خیلی مشکلا اصصصلا پیش نمیمد

بنظرم درسته بعضی مردها واقعا بد هستن ولی نصف بیشترشو ما خانمها بد میکنیم بیشترمردها میشه تبدیلش به فحاش کرد یا مث پروانه دورت بگرده

2706