2737
2739

سلام

من تو دوره عقد هستم،نامزدم سر يه چيز مسخره كه همكار مردم جواب استوريمو تو اينستا داده بود جنجال به پا كرد و از خونه ما رفت،من ناراحت شدم و گريه كردم،بعد از چند روز پدرم بهش گفت بيا صحبت كنيم اما منجز به درگيري با داداشم شد و الان دائم ميگه ديگه برادرت جايي كه من هستم نبايد باشه و باهاش بايد قطع رابطه كني،همش تيكه ميندازه بهم

من همچين چيزيو نميتونم تحمل كنم،چيكار كنم

تا یه عمر میخوای اینجوری و با شک زندگی کنی؟

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزن دهنش پشت خانوادت باش همیشه چون ریشه و اصالتت اونجاست

هرچي ميگم خودتم مقصر بودي صداتو بردي بالا اول،ميگه تو بي غيرتي پشت من در نمياي،ميخوام بهم بزنم باهاش ولي ميترسم اذيت كنه

2738

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که همیشه برای دعواهاتون یک حریم شخصی داشته باشید و تا جایی که ممکنه نزارید کسی مطلع بشه.

شما دو روز دیگه با هم آشتی می کنید و فراموش می کنید،اما ذهنیت بقیه خراب میشه و باعث ایجاد کدورت میشه.

ضمن اینکه حتی تو دعوا هم،با حرمت دعوا کنید.

روییده است گُلی کوچک میان سنگ فرش خیابان،لگد مال عابران!من آن گُلِ کوچکم که جای دیگر نتوانست روییدن...!
نامزد منم حساسه. کاری نکن که اون طوری بهم بریزه خوب زمان بگذره درست میشه. ولی واکنش نامزدت درست بود ...

یکم حساس طبیعی 

ولی دیگه ایشون پارانوییده

واکنش نامزدش درست بود؟؟؟؟؟؟؟

ادم تو جامعه داره زندگی میکنه 

در تعامل اجتماعی

با دوست

همکار

فامیل 

اشنا

میگه میخنده غذا میخوره کار میکنه.....

یعنی چی 

برده نیست که

یک انسان ازاد و مستقل که تو اجتماع

نه واقعا نميتونم همش استرس اينو داشته باشم كه اين نمياد خونمون داداشم نبايد بياد،...اصلا مگه ميشه

به نظر من مشاوره برین نه یکبار بلکه ۳ بار یه مشاوره خیلی خوب و عالی برین 

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷