2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاش یه خبری از خودت بدی

متاسفانه با ی خط بدون سند واتساب نصب کرد برا شوهرم چند قطعه از عکسام فرستاد شوهرم افتضاح دعوامون شد و همش داد میزد میگفت این چیه منم نمیتونستم جریان بگم گفتم نمیدونم با لگد انداختم بیرون از خونه منم با التماس برگشتم خیلی بد بود گفت باید ببرمت خانوادت تکلیفت روشن کنن منم نمیخواستم زندگیم ا هم بپاشه باز افتادم به غلط کردن و التماس از اون سگ کثیف که ببخشم و ی کاری برام بکن اونم رفت با همون خط  دختر آورد به من و شوهرم زنگ و زد می‌خندید که اره موفق شدم زندگیتو از هم بپاشم و فلان که شوهرم رو قانع کنه کار دختری بوده و خلاصه دردسر زیاد که شوهرم منو بخشید اما هنوز بااام‌سرده و حرف نمیزنه نتونستم بازم نتونستم کم آوردم 😔😭 دیگ میخوام نی نی سایت هم نیام میخوام دیگه برم بمیرم میخوام مثل یک مرده متحرک زندگی کنم تا روزی که خدا حقمو ازش بگیره  نمیشه نمیتونم بیخیال ابروم و زندگیموو شوهرم و بچه م و همه چی بشم .....  منو ببخشین دوستان برای حالم دعا کنین  برای همیشه خداحافظ فقط شمارو بخدا قسم عیییییچ وقت به هیچ کس اعتماد نکنین هییییچ کس . خداحافظ همگی . 💔😭

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
متاسفانه با ی خط بدون سند واتساب نصب کرد برا شوهرم چند قطعه از عکسام فرستاد شوهرم افتضاح دعوامون شد ...

عزیزم الان خوبی سگ کثیف کاش خبر مرگش بیاد

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖

همش دعات میکنم همش میگم کاش بمیره یا زندان بره تا ابد بر نگرده همش منتظرم ی تاپیک بزنی دعام قبول شده

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2740
متاسفانه با ی خط بدون سند واتساب نصب کرد برا شوهرم چند قطعه از عکسام فرستاد شوهرم افتضاح دعوامون شد ...

عزیزم جوابمو بده خیلی نگرانتم چیشد 

کاش حالا ک شوهرت ماجرارو فهمید میگفتی بهش توروخدا بگو اینقدر باج نده به اون سگ کثیف

عزیزم چه خبر ازت بچت دنیا اومد