2737
2734
عنوان

ب نظرتون برای زایمان بیمارستان خصوصی بهتره یا دولتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 38 پست
شوهرم خب از اول زندگی رو پای خودش بود این درست ولی انقد خانوادش ظلم کردن بهم.مادرش پس اندازشو گرفت ن ...

پس برو شک نکن ... همینجوری ادامه بدی عادت میکنن دیگه دو روز دیگه نمیتونی کوچکترین توقعی داشته باشی میگن پرتوقعه و ... زیاد هم تو فکر پس انداز و ... نباش مسئولیت مالی خانواده بر عهده مرده ..زن پیر میشه نکن 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
پس برو شک نکن ... همینجوری ادامه بدی عادت میکنن دیگه دو روز دیگه نمیتونی کوچکترین توقعی داشته باشی م ...

اره بخدا همش نشستم میگم خواستیم جا ب جاشین پول پیشمون‌کمه باید  یکار کنیم زیادش کنیم خدایی شوهرمم خیلی تلاش میکنه  کار میکنه ولی زیاد تو فکر جمع کردن نبست بیشتر خوشی لحظه ای با اینکه خرجم میکنه ۵تومن داد چشمامو لیزیک کردم دندونامو درست کردم ولی خسته شدم از اینکه انقد ب فکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از چ لحاظ؟

پزشک و امکانات بیمارستانی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2740
واقعا؟اخه سزارین بعدش میگن خیلی سخته خیلی ادم ادیت میشه حتی نمیتونه بچه رو شیر بده چکنم

ببین من سزارینی بودم 

طبیعی قبلش درد داری سزارین بعدش

بدن به بدن فرق داره اگه برات مقدوره طبیعی زایمان کن کل دنیا تاکیدشون رو طبیعی عزیزم

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم