2737
2734
عنوان

فرض کنید مثل من باردار بودید و همچین دعوایی میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 20 پست
بی احترامی کرده ، مامانم چیزای ضروری رو خریده ، یعنی چی که به بابات بگو کارتو از مامانت بگیره که خرج ...

بیچاره منظور بدی نداشته اخه اسی از کجا دلت پر بود پریدی به شوهرت؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من ک نفهمیدم سر چی دعوا شد .متوجه منظور شوهرت نشدم .سیسمونی زیاد بوده یا کم بوده یا متلک گفته ؟؟؟

سیسمونی کاملا اندازه بوده ، شوهرم متلک پرونده ، تنگ نظره ، فکر میکنه مامانم بدون اجازه بابام میخریده 

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره منظور بدی نداشته اخه اسی از کجا دلت پر بود پریدی به شوهرت؟

😳

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤

یعنی واقعا از نظر شما ها این حرفی که زده بی احترامی نبوده؟ 

شما با کلی ذوق و شوق برید؟ خرید کنید به جای اینکه بگن دستت درد نکنه اینطوری جواب ادمو بدن؟ بگن کارتو ازش بگیرید دیگه نخره؟ واقعا تعجب اوره

2731