2726

پریشب مامانم اینا سیسمونی آوردن برام و رفتن ، شوهرم اومد گفت به بابات بگو کارت رو از مامانت بگیره که مامانت اینا رو نخره،  گفتم خجالت نکشیدی این حرفو زدی؟ عوض دستت درد نکنه؟ کلی هم گریه میکردم ، اونم زرتی زنگ زد مامانم و شروع کرد بد حرف بزنه ، گفت اسنپ بگیرید بیاید دخترتون رو ببرید ،  موهای من سفید شده و هی داره میریزه به خاطر دخترتونه ، منم کلی داد زدم ، مادر شوهرم از طبقه بالا خودشو گذاشت پایین که چی شده؟ کلی هم ادعا دارند که ما هیچ وقت تو زندگی تون دخالت نکردیم ، هی پرسید بگو چی شده ، شوهرمم گفت من دلم برای پدر شوهرم سوخته اینو گفتم ، مادر شوهرمم طرف اونو گرفت و گفت چند بار گفتم دلسوزی نکن واسه بقیه ، بعضی دلشون میخواد هی بخرن و  اینا ، منم گفتم مامان مگه من چی گفتم ؟ مگه مامانم چیکار کرده؟ خیلی تنگ نظرن خیلی خیلی زیاد ، خسیس هم هستند ، حسود هم که حساااابی هستند، 

بعدم شوهرم شروع کرد جلو من خوشو بزنه ، کلی زد بعدم مادر شوهرم گفت واسه چی کاری میکنی خودشو بزنه؟ شوهرم منو که الان ۷ ماهم پر شده و بار دارم رو کلی پرت کرد این ور و اون ور ، بازوم کبود شده ، بعدم رفتن بالا

.

.

.

بعد از این اتفاق احساس افسردگی میکنم ، فقط گریه میکنم ، هیچ کدومشون معذرت خواهی نکردن ، از همه شون متنفرم ، دلم میخواد تو تاریکی باشم فقط ، دوست ندارم تو خونه خودمون باشم ، مامانم کلی گریه کرد ، خیلی بد باهاش حرف زد شوهرم دلشو شکوند ، بیشتر به خاطر مامانم خیلی ناراحتم ، از شوهرم بدم میاد

میشه یه راهنمایی بکنید؟ 

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤

خب اولش شوهرت حرف بدی نزده که گفت کارتو بگیره الکی خرید نکنه تو زدی به خط کولی بازی که

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نمیدونم چی بگم 

ولی انگاری شوهرت اولش قصدش خیر بوده ها 

ولی دیوونه بازیای بعدیش منطقی نبود

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب اولش شوهرت حرف بدی نزده که گفت کارتو بگیره الکی خرید نکنه تو زدی به خط کولی بازی که

بی احترامی کرده ، مامانم چیزای ضروری رو خریده ، یعنی چی که به بابات بگو کارتو از مامانت بگیره که خرج نکنه ، دلم واسه بابات میسوزه؟ به اون هیچ ربطی نداشته و حرفی که زده واقعا بد بوده

وقتی تو دلم تکون میخوری انگار دنیا رو بهم میدن، عاشقتم دختر نازم😍 من مامان خوبی نیستم اما میدونم تو خیلی بهتر از منی عشق دلم🥰❤
الان شوهرت بخاطر اینکه مثلا سیسمونی از نظرش کم بود دعوا کرد یا سیسمونی از نظر شوهرت زیاد بود؟

از نظرش زیاد بود

الان شوهرت بخاطر اینکه مثلا سیسمونی از نظرش کم بود دعوا کرد یا سیسمونی از نظر شوهرت زیاد بود؟

انگار شوهرش گفته زیاد خرید میکنه مامانت، به بابات بگو کارت رو ازش بگیره

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
آخی عزیزم کاملا درکت میکنم حق داری ناراحت بشی ولی سختی زندگی همینه  شوهرت چن سالشه ؟ اول که گف ...

شوهرم ۳۰ سالشه ، با جدیت گفت

بی احترامی کرده ، مامانم چیزای ضروری رو خریده ، یعنی چی که به بابات بگو کارتو از مامانت بگیره که خرج ...

باور کن اصلا حرف بدی نزده، شما میتونستی بخندی بگی بابامم از خداشه که واسه بچمون وسایل بخرن 

با خنده و سیاست باید رفتار میکردی 

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
عزیزم به نظرم شوهرتون حرف بدی نزده فقط دیده لابد زیاد از حد خرید کردین خواسته حرفی بزنه، شما خیلی شل ...

عزیزم مامان بیچاره ی من اصلا زیاد روی نکرده ، دقیقا چیزایی رو خریده که عرف بوده

از نظرش زیاد بود

خوب ناراحتی نداره که اومده دلسوزی کنه حتما لحن حرف زدنش بد بوده منظوری نداشته دیده شما بد برداشت کردی بجای اینکه توضیح بده بیشتر عصبی شده

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2706