2737
2734
عنوان

برای انتخاب رشته مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو لازم داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 35 پست
چجوری بفهمم کدوم رشته کاردانیه یا کارشناسی؟؟تو دفترچه ک هیچی ننوشته😢 مهندسی پزشکی مثلا

تودفترچه ک نمیزنع وقتی بخای انتخاب کنی فک کنم معلوم میشه.بعدم کافینت بری خودش برات درس میکنه نگران نباش..اهااا موفق باشی دوست عزیز❤

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
وقتتو تلف نکن برو پیام منم میخوام همی برم

هوم به نظر ک باید همین کارو بکنم.چون بامتاهلیو اینا پشت کنکور موندن بی فایدس..پیام نور برا ماها خیلی راحتتره

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتتو تلف نکن برو پیام منم میخوام همی برم

چ رشتع ای میخای بری؟

تودفترچه ک نمیزنع وقتی بخای انتخاب کنی فک کنم معلوم میشه.بعدم کافینت بری خودش برات درس میکنه نگران ن ...

مررررسی عزیزم😍😍😍❤❤❤

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
2742
بچع ها چقدر هزینش شد دفترچه و کلا ثبت نام

انتخاب رشته منظورته؟؟

من ک هنوز نرفتم

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/