2733
2739
به جای چهار سال نشستن پشت کنکور میرفت پیام نور روانشناسی میخوند الان هم لیسانس داشت هم آزمون امسال ا ...

موافقم بعد ۴سال این رتبش شده بنظرم بی فایدس ادامه دادنش چون ذهنش خستس 

سالهای قبلش رتبه ش بهتراز الان شد یا بدتر

انسانی

ببین بهش بگو فعلا برو دانشگاه یه رشته شبانه بخون، که بازم بتونی در کنارش کنکور بدی. مطمئن باش پاش به دانشگاه باز بشه فکر دوباره کنکور دادن از سرش میوفته، بعدم برای دستیابی به دانشگاه بهتر می تونه واسه ارشد تلاش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهتر بوده

همینه دیگه زده شده گلم خستس مغزش ذهنش روحش انگار فقط برای فرار از موقعیتش که عین یه تکلیف و اجبار شده تو مغزش رسیدن به این چیزی که میخاد داره درس میخونه بنظرم نخونه بهتره 

مشاور داره

حافظه ش قویه

روزی چند ساعت مطالعه میکنه

تست ازمون اینا و...کلا چجوریه که افت کرده

2740
همینه دیگه زده شده گلم خستس مغزش ذهنش روحش انگار فقط برای فرار از موقعیتش که عین یه تکلیف و اجبار شد ...

ذهنش خوبه . روزی ۹ ساعت میخونه . سرجلسع کنکور دس و پاشو گم میکنه خییلی استرس میگیره

ذهنش خوبه . روزی ۹ ساعت میخونه . سرجلسع کنکور دس و پاشو گم میکنه خییلی استرس میگیره

اهان همونه دیگه من امسال اونقدر ریلکس بودم حتی صبح کنکور نمیخاستم برم و نیم ساعت دیر ترم رفتم برا اولین بار کنکور انسانی دادم ۳۵هزار شدم