2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انسانی ۳۴ هزار

من امسال ۳۵هزار شدم با ۲۵ روز خوندن تو سه ماه اونم روزی ۳ ساعت و نیم و برا اولین بار کنکور انسانی دادم رشتمم تجربی بود بعد تاپیک زدم گفتم با این وضعیتم بشینم برا سال بعد مرتب بخونم شانس تربیت معلم دارم یه کاربر گفت من بدون خوندم انسانیو ۱۰هزار شدم.😊😁

به جای چهار سال نشستن پشت کنکور میرفت پیام نور روانشناسی میخوند الان هم لیسانس داشت هم آزمون امسال استخدامی آموزش و پرورش میتونست شرکت کنه.هم میتونست برای آزمون ارشد بخونه.

الان هم دیر نشده.باور کن سیستم بعضی آدمها برای جواب دادن به سوالات تستی خلق نشده.هرچقدر هم تلاش کنند بی فایده است

اجبارش نکنین به چیزی که دلش نیست  اما اگه قراره بمونه باید از اول اصولی شروع کنه هم منابع معتبر باید بگیره(باتوجه یه قیمتا میتونید؟) هم ساعت مطالعه کافی و البته اگه نیازه مشاور که اشتباهات  سال های پیشو تکرار نکنه 

ازش بپرسین ادمه موندن ودوباره تحمل کردنه استرسای سال کنکورو داره؟ اگه اره وقتی گریه هاش تموم شد باید خیلی قوی تر از اینا باشه 

(اگه فامیلای فضولی دارین نگین دوباره میخواد بمونه اونا خودشون میشن یه پا سوهانه روح بگین میخاد استراحت کنه از درس دور شخ یا بگین میره یه رشته تو شهر خودتون که هی سوال نپرسن ازش )

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
2706