2733
2739
عنوان

آیا به عشق اعتقاد دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 26 پست

به بالا وپایین شدن هورمونا بیشتر اعتقاد دارم

وبه اهلی شدن

وقتی اهلی کسی بشی که گذر زمان اینکارو میکنه بهش عادت میکنی باهاش خاطره میسازی دردودل میکنی

به عبارتی بهش وابسته میشی و عادت میکنی همیشه باهات باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد آهنگ سیاوش قمیشی افتادم (تو عاشق نبودی که درد دل عاشقارو بفهمی😅)

قبول دارم چون خودم هیچوقت عاشق نبودم به حرف عاشقا خنده ام میگیره

مطمئنم تا آخر عمرمم همینجوری میمونم:))

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
2728
قبول دارم چون خودم هیچوقت عاشق نبودم به حرف عاشقا خنده ام میگیره مطمئنم تا آخر عمرمم همینجوری میمون ...

مطمئن نباش😅

چون منم ی روزی خیلی مطمئن بودم.بعدش نابود شدم 😂

انشالله یه عشق پاک و بی درد رو تجربه کنی❤️

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
قطعا حقیقته تجربش کردم که میگم البته از این آشنایی ها و بچه بازی های الکی نه

یعنی مثلا شما اون موقعی که عاشق بودید تو کل دنیا فقط از همون یه نفر خوشتون میومد؟ هیچ وقت نشد از کس دیگه ای خوشتون بیاد؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
گاه ادم یهو یه چیز از طرف مقابل میبینه یا در یک نگاه چ دختر از پسر یا چ برعکس ک بعدش همش فکرش ب اون ...

من که تا حالا همچین چیزی رو تجربه نکردم

زیاد شده در یه نگاه از کسی خوشم بیاد ولی عشق و عاشقی هرگز

مطمئن نباش😅 چون منم ی روزی خیلی مطمئن بودم.بعدش نابود شدم 😂 انشالله یه عشق پاک و بی درد رو تجربه ...

خواهیم دید:))

خیلی ممنون به همچنین❤

2738
یعنی مثلا شما اون موقعی که عاشق بودید تو کل دنیا فقط از همون یه نفر خوشتون میومد؟ هیچ وقت نشد از کس ...

من الان عاشقم

و از هیچکسی جز همسرم خوشم نمیاد

کسی به چشمم نمیاد

لخظه شماری میکنم واسه دیدنش و کافیه کنارم باشه لحظه ها خییییییلی شاد میشه و زود میگذره

خداروشکر

الهی همه این حس رو تجربه کنن

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
من الان عاشقم و از هیچکسی جز همسرم خوشم نمیاد کسی به چشمم نمیاد لخظه شماری میکنم واسه دیدنش و کاف ...

ممنون بابت جواب

هرچند من نمیتونم خوب درکش کنم، ولی حس جالبی به نظر میاد👌