2737
2739
عنوان

انقد دلم میخواست بعدنا بیام تو این سایت نظر سنجی اسم بچه بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 28 پست
26 سالمه  یه تجربه خیلی تلخ نامزدی داشتم که همه چیزمو نابود کرد و همه باور هامو ازم گرفت

واااا پناه بر خدا .اینجوری که تو نوشتی گفتم ۴۰ سالته دور از جون یه پاتم میلنگه .نامزدی ناموفق داشتی که داشتی مردم طلاق میگیرن با دو تا بچه میرن ازدواج میکنن .چرا انقدر نا امیدی خودتو جمع کن دختر

واااا پناه بر خدا .اینجوری که تو نوشتی گفتم ۴۰ سالته دور از جون یه پاتم میلنگه .نامزدی ناموفق داشتی ...

آخه قضیه من فرق میکنه عزیزم 

من جوری ویران شدم دیگه هیچ دستی نمیتونه منو جمع   و جور کنه 

از لنگیدن بدتره چیزی که سر من اومده

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درست دو هفته بعد از قرار عقدم نامزدنامردم به حرف باباش دختر دلخواه اونو گرفت.  بد جوری ه ...

اهان. چه بد. اخه دیدم شکایت و شکایت کشی شده و ترس از زندان داشتی...

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
آخه قضیه من فرق میکنه عزیزم  من جوری ویران شدم دیگه هیچ دستی نمیتونه منو جمع   و جور کنه& ...

حیف که نمیتونم تلخترین تجربمو برات تعریف کنم چون از سرزنش شدن و قضاوت میترسم.من تونستم خودمو جمع کنم پس تو هم میتونی .بخدا شعار نیست من سال ۹۴پودر شدم توسط یه پسر اما باز خودمو جمع کردم.

2731
حیف که نمیتونم تلخترین تجربمو برات تعریف کنم چون از سرزنش شدن و قضاوت میترسم.من تونستم خودمو جمع کنم ...

ایکاش تجربه هاتون رو میگفتین

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
اهان. چه بد. اخه دیدم شکایت و شکایت کشی شده و ترس از زندان داشتی...

آره خداروشکر قاضی بهم رحم کرد. 

اما نامردی اون نامرد چشممو کلا ترسونده

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
حیف که نمیتونم تلخترین تجربمو برات تعریف کنم چون از سرزنش شدن و قضاوت میترسم.من تونستم خودمو جمع کنم ...

پسرا چیکار میکنن با آدم جز بازی با آبروی یه دختر ساده

خیر نبینن الهی

خوبه که زندگیت درست شده اما من دیگه نمیتونم به کسی اعتماد کنم میدونی درونم رو کشیده..عین یه درخت تو خالی شدم

2740
پسرا چیکار میکنن با آدم جز بازی با آبروی یه دختر ساده خیر نبینن الهی خوبه که زندگیت درست شده اما م ...

من زندگیم درست نشده هنوز عواقبش باهامه اما زندگیمو ادامه میدم چون مجبورم .تو هم مجبوری که  ادامه بدی‌.

من زندگیم درست نشده هنوز عواقبش باهامه اما زندگیمو ادامه میدم چون مجبورم .تو هم مجبوری که  ادام ...

بله همینطوره ما محکومیم به ادامه دادن 

زندگی اجباری است و مسیرش رو ادامه میدیم

حرف بیخود نزن 

چی بگم خواهر بختمو سیاه کرد نامرد  بی همه چیز