2733
2739
عنوان

تابستون شوهرم اصن غذا نمی خوره برا کار غذاها میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 38 پست
دسپختت بده لابد نگو خوبه که هیچکس قبول نداره دستپخت بده

شما راحتی هر جور میخوای فکر کنی....ولی بعد مامانش حز دست‌پخت من هر جا مهمونی بریم میگه  غذا تو یچیز دیگه است....از پاییز تا اول مرداد من آشپزی بعدش حتما بد میشه....غذای رستورانم بده؟😁😁😁

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم لاغر شده از گرما ... آره اتفاقا شوهر منم مهندس ناظره همش سرکار بخدا رژه میره و کارارو چک م ...

مث شوهره من.....حالم بهم میخوره از کارش.....انقد از لاغر میشه هم حالم‌گرفته میشه....حالا آب هندونه اینا رو امتحان کنم...ببینم‌جواب میده شربت آبلیمو خاکشیر سن ایچ پرتقال ...میدم هندونه هم بدم شاید خنک بشه

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2731
😄غذا نمیخورن 

چون از بس هوا گرمه جز آب چیزی ب دلشون نمیشینه☹️😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من شام درست نمیکنم همسرم بدغذا و کم غذاست غذای ناهارشم کم میخوره شامم حاضری ابدوغ خیار و میوه این چیزا بهتر میخوره دیشب نون پنیر گوجه خیار با یه اشتهایی میخورد برعکس ناهارش زرشک پلو با مرغ داشتم به زور میخورد😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
منم مثل شما اما دیگه غذا فقط کم واسه خودم میپزم خودمم نمیخورم بدرستی جز چندقاشق که نمیرم از گشنگی

چقد بده هی لاغر میشن....ضعیف میشن....هیم غذا بریز دور ....برکت خدا

[QUOTE=200581634]من شام درست نمیکنم همسرم بدغذا و کم غذاست غذای ناهارشم کم میخوره شامم حاضری ابدوغ خیار و میوه این چی ...[/QUOTE

عه...نه شوهر من و

ده ماه تو سال خوبه... این مرداد شهریور اینجوری میشه.....هی لاغر میشه....ضعیف میشه.گرما زده 

2740
[QUOTE=200581634]من شام درست نمیکنم همسرم بدغذا و کم غذاست غذای ناهارشم کم میخوره شامم حاضری ابدوغ خ ...

شوهرمن بدغذاست تو گرما بدترم میشه هرروز ناهارشو نصفه میخورد منم حرصم درومد یکروز نصف ناهارشو نگه داشتم فرداش دادم خورد گفتم تو که غذا نمیخوری یکم دلم خنک شد😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند